Hanychová na svém Instagramu sdílela fotografii ve spodním prádle necelý týden po porodu. Trojnásobná maminka má se svým tělem už jasné plány. Partnerka Jaromíra Soukupa chce co nejdříve vypadat, jak před těhotenstvím.

Hubnutí pod dohledem

Agáta se ke svému snímku v černém spodním prádle vyjádřila velmi kriticky. „Jen pro silné povahy. Přibrala jsem z 60 kg na 77 kilogramů... Krása. A vím, že mě máte rádi, protože ukazuju realitu. Takže s kůží na trh. A jdeme pomalu na to. Nebudu držet žádné diety, jen vynechám kila čokolád a litry zmrzlin a začnu se pomalu hýbat pod vedením pod vedením Very Cechlové,“ odhlalila své plány na Instagramu. „Budeme přidávat i cviky a ukážu vám snad časem fotku, kde vypadám líp. Ale ať máme hlavně mlíko. Vše v klidu. Šest dní po porodu,“ ujistila tak své fanoušky, že zdraví je pro ni na prvním místě.

Expertka na hubnutí

Agáta má s hubnutím velké zkušenosti. V minulosti dokonce vydala knihu s názvem Agátina cesta k dokonalé postavě. Ohledně jejich rad a doporučení se ovšem často odborníci na stravování chytali za hlavu. „Zkusím jeden den ovoce, druhý zeleninu a třetí jen vodu a takhle měsíc,“ tvrdila v roce 2013 svým fanouškům Hanychová. Nejvíce šokovala veřejnost v době, kdy po svém druhém porodu pila hektolitry energetického drinku v light provedení. Na svém Instagramu sdílela fotografii palet plných Red Bullu se slovy „Tak já se do té diety tedy dám.“ Touto svou hubnoucí metodou si vysloužila kritiku od veřejnosti i výživových poradců.

Související články