Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová stráví Vánoce bez dcery, střídává péče je nekompromisní

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová kývla svému bývalému manželovi Jakubovi Prachařovi na střídavou péči a díky tomu letos oslaví Vánoce bez své dcery Miy! Slzy prý bude ex modelka zadržovat jen kvůli staršímu synovi!

Agáta Hanychová má za sebou těžký rok. Prošla si rozchodem a následným rozvodem s Jakubem Prachařem a rozhodně to nebyla procházka růžovým sadem.

Bývalé modelce se nedařilo bohužel ani v nových vztazích, prožila celkem tři krátké románky a aktuálně je opět single.

Ačkoliv si Hanychová pár týdnů svobody zatím pochvaluje, díky vánoční atmosféře na ni přeci jen dopadly první chmury, svátky totiž prožije nejen bez partnera, ale také bez dcery!

Jakub Prachař Prachařová Agáta

Ještě vloni plánovala Agáta Hanychová veliké rodinné Vánoce, na které chtěla pozvat i oba otce svých dětí, letos je ale k tomto nápadu už mnohem skeptičtější.

"Tenhle sen jsem měla vloni, letos už ho nemám, protože si nemyslím, že je to dobře. Ještě nejsme v takový konstelaci, že by to bylo dobrý," přiznala dvojnásobná maminka v rozhovoru pro deník Expres.cz.

Jakub Prachař

Nejvíce ovšem Hanychovou trápí právě fakt, že se bude muset 24.12 spokojit pouze s přítomností svého syna Kryšpína! "Bohužel pro mě, Mia bude letos na Štědrý den se svým tatínkem, protože vloni byla se mnou. Já budu u mámy s Kryšpínem a celou rodinou. Protože mám jeho, určitě nebudu moct plakat, takže snad to nějak zvládnu. Mia je ještě malá, uděláme si spolu americký Vánoce pětadvacátého ráno," plánuje. Agáta ale mimo jiné odkryla i jak to má s Prachařem a jejich domem, majetek totiž stále nemají vyřešený!

Prachařovi

Ačkoliv už mají Prachařovi rozvod oficiálně za sebou, Agáta překvapila svým prohlášením pro Expres, že je stále spojuje majetek.

Není tajemstvím, že dům ve kterém aktuálně bydlí, patří z jedné poloviny Prachařovi. V minulosti se však mluvilo o tom, že Veronika Žilková přispěchala na pomoc s koupí vily, a své dceři chybějící částku půjčila. To ale Hanychová vyvrátila, prý stále neví, zda v domě zůstane či ne!

"Nevím zda v domě zůstanu. Ještě jsme neřešili majetek. Řešit to budeme, až se nám bude chtít," prozradila stejnému webu. 

Zda si nakonec vilu s parádním výhledem Hanychová ponechá, nebo si najde nové hnízdečko, ukáží až příští měsíce...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky