Agáta Hanychová má jak s Jaromírem Soukupem, tak s Jakubem Prachařem vztahy na bodu mrazu.

Známá influencerka s tatínky svých dětí vede ostré boje, které se v případě prostřední dcery MiI táhnou již několik let.

Herec si totiž od začátku výslovně nepřeje, aby jeho holčička byla pravidelně medializovaná a vystupovala v reklamních kampaních. Stejný názor má i majitel TV Barrandov, který je otcem Rozárky a od začátku nesouhlasí s tím, aby Hanychová ukazovala její obličej na sociálních sítích.

Ačkoliv kvůli těmto neshodám čekají na trojnásobnou maminku hned dva soudy, ona zákazy neřeší a svým ex dál potomky pravidelně sdílí s fanoušky.

Tatínek číslo dvě se pomátl

Jakub Prachař za celé roky sdílel na Instagramu svou dceru Miu pouze jednou a netají se tím, že je mu to velice proti srsti.

„Ještě do toho se tatínek číslo dvě taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuju, tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva a klade si takové podmínky. Je to prostě d*bil, to jsem neřekla tohle slovo. Tak tam Mia teď nemůže být. A točit výlet s Kryšpínem, kterému je dvanáct. No, nevím,“ svěřila se nedávno influencerka a krátce poté jí herce přišlo dokonce předvolání k soudu právě kvůli tomuto problému.

Hanychová se ale nenechala zastrašit a naopak v poslední době sdílí dcery více, než kdy dříve. Celou sérií fotek zásobovala sledující z lyžování v Peci, kam odcestovala s Miroslavem Dopitou.

„Miluju to tady. Poprvé hory s třema dětma. Jako hustý, nechápu moji mámu Veroniku Žilkovou, že nás měla tolik. Ale je to nejhezčí, co můžu zažít,“ pochlubila se Agáta a z hor přidala snímky jak Rózy, tak Miy a Kryšpína. Jak na tyto provokace bude pohlížet soudce, to se ukáže až v příštích týdnech. Jedno je ale jisté, na přátelství s Prachařem ani Soukupem to u Hanychové ani v budoucnu zatím rozhodně nevypadá.

Související články