Agáta Hanychová má už déle než týden velikou starost o svou nejmladší dceru Rozárku, kterou má s bývalým partnerem, ředitelem a majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem.

Zprvu to vypadalo na běžnou virózu, po pár dnech se ale ukázalo, že nemoc je mnohem vážnější, než se zdálo. Trojnásobná maminka proto s holčičkou vyrazila na kliniku Cordeus na Praze 6.

"Po týdenním léčení dneska Róza dostala antibiotika," svěřila se Hanychová fanouškům. "Měla navíc nízkou saturaci, takže nás tam rozdýchávali. Opravdu pěkný. Tak nám držte palce," doplnila zdrcená Agáta, která má o svou holčičku obrovský strach.

Abyste nebyli v depresi

Nemocné děti řeší Agáta Hanychová už několik dnů, před Rózou onemocněl nejstarší syn Kryšpín a následně také prostřední dcera Mia.

Není divu, že je toho na influencerku už trochu moc. "Já už nemůžu," postěžovala si svým sledujícím na Instagramu.

Později pak natočila záběry ze své kuchyně, kde ze dřezu přetékalo špinavé nádobí a všude okolo ležely léky pro děti a šálky s čajem. "Když máte nemocný děti a trochu nezvládáte, jen abyste nebyli v depresi," povzbudila Hanychová další maminky, které v těchto dnech řeší podobné problémy a nestíhají péči o domácnost.

Hanychová má se Soukupem vztahy na bodu mrazu a do toho onemocněla jejich dcera Rozárka

Související články