Modelka a influencerka Agáta Hanychová sice nyní po rozchodu s Jaromírem Soukupem neprožívá nejšťastnější chvíle, i tak ale nasadila velký úsměv a pro svou dceru Miu naplánovala ukázkovou narozeninovou oslavu. A Mia a její gratulanti se měli jako v bavlnce. Jak se zdá, i ona propadla trendu Barbie, a tak se v duchu známé panenky nesla celá párty.

Růžová, kam jen oko dohlédne

Na oslavě nechyběla tematická výzdoba a pochopitelně ani občerstvení. Mia pak dostala rovněž krásný dort s vyobrazenou Barbie panenkou a z videí, které Agáta Hanychová zveřejnila na svém Instagramu, bylo jasné, že si Mia svou oslavu náramně užívala. Nakonec si také všichni pořádně zatančili, a sice ve chvíli, kdy na oslavu dorazil zpěvák Jan Bendig, který nejenže přišel malé Mie pogratulovat, ale také jí zazpíval několik za svých písní. Zkrátka oslava, jak se patří!

Cena?

Maminky, které by jistě svým dětem rády vystrojily podobnou oslavu, ale určitě zajímá, nakolik taková paráda přišla. A zatímco „běžní smrtelníci” by za ni vyplázli klidně i několik desítek tisíc korun, Agátu coby influencerku pravděpodobně vyšla jen na zlomek z toho. U videí z oslavy totiž označovala různé firmy, které se zaměřují na organizaci oslav anebo na výrobu občerstvení. Lze tedy velmi snadno předpokládat, že dekorace, dort a další dobroty Hanychová obdržela v rámci spolupráce a platit za ně nemusela.

Otázkou pak jen zůstává, na kolik přišla účast Jana Bendiga. Úspěšní zpěváci si běžně za podobná vystoupení účtují klidně i desítky tisíc korun. Možná ale úspěšný romský interpret na oslavu dorazil z vlastní vůle, neboť se s Hanychovou přátelí. A namísto honoráře se spokojil s kouskem dortu.

Související články