Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová oslavila narozeniny dcery: Opět vzpomínala na Prachaře

Agáta Hanychová Jakub Pachař
Agáta Hanychová Jakub Pachař
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová Jakub Pachař

Agáta Hanychová je sice zamilovaná do svého nejnovějšího přítele Jiřího Hellera. Kdykoliv ale může, vzpomíná na svého exmanžela Jakuba Prachaře. Ne jinak tomu bylo před pár dny na narozeniny malé dcery. Dvojnásobná maminka sdílela snímky z minulosti a známý herec na nich samozřejmě nechyběl.

Agáta Hanychová působí od rozvodu s Jakubem Prachařem tak trochu nešťastně. Bývalá modelka střídá partnery jako na běžícím pásu a i když neustále hlásá do světa, jak je šťastná, málokdo jí to ještě věří.

Manželství s Prachařem bylo pro Hanychovou velice zásadní nejen proto, že je herec otcem její dcery. Byl to také jeden z mála vztahů, který provokatérce vydržel.

Po sedmi letech soužití ovšem Prachař nerozdýchal opakované nevěry své ženy a rozhodl se ji opustit. Od té doby seznamování Hanychové působí jako špatně nahraná reality show s předem určeným scénářem.

Tři měsíce a dost, přestane už konečně Hanychová střídat milence?

Za poslední dva roky vystřídala Agáta Hanychová tolik partnerů, že i skalním fanouškům už dělá problém se v seznamu orientovat. 

Dvojnásobná maminka opakuje seznamovací kolečko každé tři měsíce a s každým milencem vždy vyráží na romantické dovolené, aby po pár týdnech oznámila rozchod.

S nejnovějším partnerem Jiřím Hellerem by podle blízkého kamaráda mohla mít Hanychová konečně šanci vytvořit funkční vztah, problém ovšem je, že nahradit Prachaře není tak jednoduché.

Hanychová neumí být sama

"Aguš zaprvé neumí být sama, navíc prostě zoufale hledá náhradu za Jakuba Prachaře. Má ho stále v sobě, a navíc po něm najít adekvátního partnera, ke kterému by mohla vzhlížet, je hrozně těžké. Ale pozor: takhle zabouchnutou jsem Agátu ještě nikdy neviděl, snad ani s Jakubem ne. A co je nejdůležitější, Jiří je nad věcí, má obrovský smysl pro humor a hlavně, není pokakanej z toho, že je slavná. Nešílí z její slávy, má Agátu tak trochu na háku. Předtím vlastně chodila se svými fanoušky, což bylo špatně. A taky mají společné zájmy. Je moc fajn," prozradil webu eXtra kamarád Hanychové.

Ačkoliv je údajně Heller pro Agátu konečně ten pravý, na narozeniny své dcery sdílela na Instagramu rozkošné fotky Jakuba Prachaře s jejich dcerou, když jí byl rok a z nostalgických vzpomínek je jasné, že Hanychová rozvod stále nerozdýchala. Herec si navíc našel výrazně mladší milenku, Saru Sandevu, což Agáta těžce snáší. Tak snad jí fešný podnikatel, se kterým randí teprve pár týdnů, brzy přivede na jiné myšlenky.

Hanychová vzpomínala na doby, kdy byli s Prachařem a jejich dcerou Miou kompletní rodina.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky