Zpočátku se zdálo, že budou všichni jedna velká šťastná rodina. Když se Agáta Hanychová a její dnes už bývalý manžel Jakub Prachař brali, nic nenasvědčovalo tomu, že bude jednou rodinné idylce konec. Jenže ve chvíli, kdy modelka otěhotněla a na povrch se draly informace o tom, že měla být Prachařovi nevěrná, se vše otočilo o 180 stupňů. Někteří dokonce spekulovali, zda bylo dítě, které Hanychová nosila pod srdcem, skutečně Prachařovo. A právě v tu chvíli veselá nálada v rodině zcela zmizela.

Souboj matek

Kromě toho, že Dana Batulková nemohla přijít Agátě na jméno, se kvůli údajné nevěře rozhádala i s matkou modelky Veronikou Žilkovou. Ta pochopitelně v celé kauze svou dceru bránila. „Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,” prohlásila tehdy Žilková na adresu Batulkové.

Krize zažehnána

Jak je ale známo, čas rány hojí. A přestože Batulková k Hanychové jistou dobu chovala zášť, dnes je všechno jinak. Agáta na sociální síti dokonce před časem prozradila, že je se svou bývalou tchyní v pravidelném kontaktu. „S Jakubovou maminkou mám výborný vztah. Voláme si minimálně jednou týdně. Vídá se přibližně jednou měsíčně i s mým synem Kryšpínem, mají krásný vztah,” prozradila influencerka s tím, že si Batulková jejího syna Kryšpína, kterého má Agáta z předchozího vztahu s Miroslavem Dopitou, nesmírně oblíbila a považuje ho za vlastní vnouče.

A stejně to má i dcera Batulkové Mariana Prachařová. Právě ta totiž společně s maminkou před časem odcestovala na Bali, kde se s malým Kryšpínem, jež na Bali jezdí za svým otcem, potkala.„Rodina. Párkrát se mě tu ptali, jestli je to můj bratr, a dokonce jsem dostala kompliment, že vypadám na osmnáct. Holt mladá teta. A tohoto našeho blonďáka miluji,” napsala ke společné fotce.

Související články