Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak bude Agáta Hanychová trávit svátky? Nový přítel ji na Štědrý den opustí

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová zhruba dva měsíce randí s chirurgem Andrejem Nikovem a zatím to vypadá, že jejich láska jen vzkvétá. Pohledný lékař dokonce asistoval s nákupem vánočního stromku a následně pod ním romanticky masíroval své vyvolené nohy.

Agáta Hanychová od rozvodu střídá muže častěji než roční období. Dvojnásobná maminka se po sedmiletém vztahu s Jakubem Prachařem nemůže usadit a její ložnicí prošla už slušná řada milenců.

Nejnovější objev Hanychové má šťastné číslo sedm a navíc se jedná o velice perspektivního potenciálního ženicha. Andrej Nikov je nejen pohledný, ale má za sebou skvělou kariéru jako chirurg. V současné době osm let pracuje na chirurgii v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Zároveň osm měsíců působí jako lékař ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a je také vedený jako odborný asistent na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 

Není divu, že se Agáta svým úlovkem ráda chlubí na Instagramu a po krátké známosti už stihla dokonce Andreje seznámit s celou rodinou.

Nikov už se seznámil s tchyní i babičkou

Hanychová je z fešného lékaře celá naměkko a i když spolu randí teprve několik týdnů, rozhodla se ho představit celé rodině. Veronika Žilková nového zetě jistě přijala s otevřenou náručí, jelikož si vždy pro svou nejstarší dceru přála solidního muže, což by mohl sympatický chirurg splňovat.

Nikov se navíc zapojil do předvánočních příprav a vyrazil s Agátou vybírat vánoční stromeček. Hanychová se pak pochlubila videem, jak ho její pan božský odnáší do auta.

Sváteční romantika zamilovaných hrdliček pokračovala i poté. Pod nazdobeným stromem Andrej pečlivě namasíroval Hanychové její unavené nohy, nejspíš z celodenního běhání po obchodech a influencerka jako vždy intimní okamžik sdílela na svém Instagramu. 

Společné Vánoce nebudou, lékař musí do práce

Ačkoliv Agáta Hanychová už Andreje Nikova představila všem příbuzným, na Vánoce spolu nebudou. Důvodem jsou prý jeho pracovní povinnosti.

"Budou u mě komplet všichni sourozenci, jejich partnerky, babička. Těším se moc. Miluju, když se sejdeme všichni pohromadě. Andrej má službu v nemocnici, mrzí mě to, ale nedá se nic dělat," vysvětlila Agáta webu Super.

Hanychová po boku nového milence září štěstím a prý věří, že to bude konečně ten pravý. "Jsem moc spokojená. Je to dospělej vztah se skvělým a chytrým chlapem. Tak snad už tentokrát...," doufá bývalá modelka. Podobné přání ale měla Agáta i u všech předchozích vztahů. Není proto divu, že fanoušci zatím vyčkávají, zda chirurg přežije kritickou tříměsíční "lhůtu" nebo skončí jako další zářez na paži přelétavé průšvihářky. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky