Brzy se ale ukázalo, že bývalý sportovec Miroslav Dopita na vedení Instagramu nestačí a Hanychová si najala dívku jménem Bea. Ta ale u sledujících zrovna dvakrát nezabodovala a sklízí zatím pouze kritiku. Agáta se proto rozhodla se jí zastat.

"V minulém živáku tady bylo dost hejtů na Beu, tak se chci k tomu vyjádřit. Bea četla jen ty komentáře, které se týkaly vaření. A hejtovat holku, co jen drží telefon v ruce, mi přijde hloupé," nechala se slyšet Hanychová v dalším živém vysílání, kde slíbila, že brzy vysvětlí, kdo je vlastně tajemná dívka Bea.

Z kritiky byla rozhozená

Ačkoliv se snažila Agáta Hanychová identitu své nové asistentky držet v tajnosti, webu Extra se podařilo vypátrat, o koho jde.

Bea je podle všeho novou přítelkyní jejího bratra Vincenta Navrátila a trojnásobná maminka si ji velmi oblíbila.

Agáta se svým bratrem poslední dobou tráví více času, než kdy dříve, jelikož mají nový společný pořad a přizvání jeho nové lásky tak bylo pro ni nejspíš nejjednodušším řešením. Z kritiky je prý ovšem zatím Bea smutná a těžce se s ní vyrovnává. „Byla rozhozená, ji to opravdu mrzelo, že na ni tady byli oškliví, nesla to špatně,“ přiznala Hanychová, že začátky pro její novou pravou ruku rozhodně nejsou jednoduché.

Související články