Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová a Adam Raiter se rozešli: Proč poslala sexy truhláře k vodě?

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová během live streamu na Instagramu přiznala další rozchod. S potetovaným truhlářem si dvojnásobná maminka stihla koupit karavan, jak s ním teď naloží? A co za rozchodem stálo tentokrát? 

Agáta Hanychová zkouší od rozvodu s Jakubem Prachařem najít toho pravého. Zatím se jí to ale vůbec nedaří. Dvojnásobná maminka za rok vystřídala hned čtyři partnery a vždy po krátké době hlásala do světa, že už je to konečně ten osudový muž.

Nejinak tomu bylo v případě Adama Raitera, kterého potkala na konci minulého roku. Svou lásku dvojice od začátku ventilovala na sociálních sítích, a dokonce si spolu pořídili drahý karavan, se kterým plánovali jezdit po světě.

Jenže uběhlo pár dní, a vše je jinak. Romance s potetovaným truhlářem skončila a Hanychová přiznala, že se svým milencům příliš přizpůsobuje.

Hanychová se s milenci mění jako chameleon, přiznává, že to je chyba

Agáta Hanychová se každému ze svých milenců snažila co nejvíce přiblížit, vzhledově i koníčky. Když chodila s Tomášem Sobolem, úplně přestala používat make-up, sundala umělé vlasy i nehty, s Raiterem se z ní zase stala zapálená snowboardistka a milovnice karavanů a takhle bychom mohli pokračovat.

Přílišná snaha dělat pro muže vše je ale spíše na škodu, což si bývalá modelka uvědomuje. „Jo, je fakt, že se těm chlapům vždycky hodně přizpůsobuju, to asi budu muset změnit,“ svěřila se sledujícím na Instagramu.

Hanychová se nechtěla v rozchodu s Raiterem příliš rýpat, přesto ale přiznala, že neproběhl v přátelském duchu. „Ano, rozešli jsme se. Na rozdíl od něj jsem dospělá a nedala jsem mu unfollow jako on mně. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekla s tím, že karavan, který si s truhlářem pořídila, hodlá dodělat i bez jeho pomoci.

 

„Budu jezdit sama s dětmi,“ plánuje Hanychová

„Obytňák je můj, platila jsem ho, takže si ho nechám, stojí mi na zahradě. Sháním truhláře, který by mi pomohl s dokončením interiéru. Prostě budu jezdit sama s dětmi,“ plánuje Hanychová, která prý dodávku zvládne řídit i bez Raitera.

I když byla dvojnásobná maminka ke svým fanouškům upřímná, místo podpory se dočkala spíš ostré kritiky za střídání partnerů. 

„Agi, sorry, musím to napsat. Věřím, že jsi fajn holka, ale upřímně myslím, že problém není s chlapama, ale s tebou. Měla by ses naučit být chvilku sama a zapracovat na sobě. Jsi máma dvou dětí a chováš se jak puberťačka a hlavně si ty chlapy hned taháš domů, děláš velké plány a pak z toho nic. Vykašli se na to už, zaměř se sama na sebe a chvilku si dej od chlapů pauzu. Štěstí nenajdeš v tom, že musíš mít za každou cenu vedle sebe chlapa. A hlavně pro ty děti to opravdu není dobré, promiň,“ navezla se do Agáty jedna ze sledujících a rozhodně nebyla sama.

„No, nebudu říkat, že si dám od chlapů pauzu, to už tady bylo a už je to trochu trapný,“ ohodnotila situaci Hanychová s jistou dávkou sebereflexe. Jak dlouho bude sama tentokrát, to ukážou až příští týdny.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky