Agáta Hanychová má od rozvodu s Jakubem Prachařem na vztahy vyloženě smůlu. Bývalá modelka za dva roky vystřídala šest milenců. Z žádného románku ale nevzniklo nic vážného.

Posledním úlovkem dvojnásobné maminky byl Honza Loskot, se kterým nedávno vyrazila v karavanu na vodu, a dokonce mluvila o třetím dítěti.

Agáta Hanychová opět tráví čas s Raiterem

Velice bolestivý byl pro Agátu Hanychovou rozchod s potetovaným truhlářem Adamem Raiterem. Důvod rozpadu vztahu si nechala Agáta pro sebe a zklamání jako vždy léčila dalším milencem.

Po několika měsících odloučení ale Hanychová od údajně dokonalého Loskota opět utekla do Raiterovy náruče. Agáta s potetovaným truhlářem tráví každou volnou chvilku na wakeboardu, a Raiter ji dokonce natočil do jednoho ze svých stories, čehož si sledující na Instagramu okamžitě všimli.

„A přesně vím, s kým tam jsi. Viděla jsem u Adama Raitera video a nejspíš láska,“ hromadí se v komentářích dotazy na staronový vztah. Hanychová se snažila situaci zachránit a odepsala zvědavým fanouškům, že je s Adamem kamarádka. K nám se ale dostaly od ověřeného zdroje úplně jiné informace.

Loskot už je minulostí, Hanychovou to táhlo k ex

„Agáta se s Honzou rozešla. Vídá se s Adamem, nechci rozebírat detaily, ale rozhodně jsou víc než kamarádi, jak ona tvrdí. Bojím se, že se Adam znovu popálí, ale má pro ni slabost, takže se do toho nechal zase vtáhnout,“ prozradil naší redaktorce exkluzivně zdroj z okolí dvojice.

Hanychová s Raiterem randila od konce minulého roku a románek trval tři měsíce. Vypadá to ale, že si exmilenci k sobě opět našli cestu.

Dvojnásobná maminka zatím návrat k bývalému raději tají a není se čemu divit. Za časté střídání mužů se Agáta v poslední době stala terčem ostré kritiky. Všechny milence totiž představuje svým dětem, což se některým sledujícím zdá velice nezodpovědné. Hanychová si ale evidentně ze zlých jazyků nic nedělá a dál si užívá svého nezřízeného životního stylu. Necháme se tedy překvapit, zda vztah s Raiterem oznámí veřejně a jak dlouho jim to tentokrát vydrží…