Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová kupuje karavan a se svým truhlářem hodlá objet Evropu

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se poslední týdny vznáší na zamilovaném obláčku. Dvojnásobná matka chce se svým novým partnerem Adamem Raiterem objíždět svět v karavanu a plánuje společnou budoucnost. Vyjde její plán? Osvalený truhlář možná není úplný svatoušek. Lásce čerstvých hrdliček navíc nejspíš někdo nepřeje.

Agáta Hanychová se od rozvodu s Jakubem Prachařem snaží najít opravdovou lásku, zatím se jí to ale příliš nedaří.

Ačkoliv se bývalá modelka pro každý nový vztah nadchne, známosti vždy končí po pár týdnech randění. Bude to s posledním milencem Hanychové, Adamem Raiterem, jinak?

S truhlářem pocházejícím z Hradce Králové Agáta po měsíční známosti koupila karavan za více než 300 tisíc korun a plánuje se svým miláčkem i dětmi objíždět Evropu a Českou republiku. Problém ale je, zda vztah dvojice vůbec vydrží, než bude zmíněný karavan připravený na cestování.

Agáta Hanychová chce se svým truhlářem objíždět Českou republiku v karavanu

„Koupili jsme si s Adamem obytňák a chceme s ním objíždět  Českou republiku a až to půjde, tak i Evropu,“ svěřila se Agáta Hanychová ve svém nedávném streamu na Instagramu.

Dvojnásobná maminka si se svým novým přítelem pořídila karavan za více než 300 tisíc korun. Dalších sto do něj ještě musí investovat, než budou moci vyjet na cesty.

„Chceme vyrazit v dubnu, auto se ještě musí doladit, dohromady to bude všechno stát kolem 400 tisíc korun,“ prozradil páreček své plány do budoucna. Hanychová chce na cesty dokonce brát své dvě děti, Kryšpína a Miu. 

Otázkou proto je, zda vztah Hanychové a Raitera vydrží, nebo půjde jen o další románek. Dvojice si už dokonce stihla založit společný Instagram. To ovšem Agáta udělala před časem i s Markem Niessnerem, a jejich láska nakonec vyprchala rychleji než pára nad hrncem.

Necháme se tedy překvapit, jak dlouho vydrží love story tentokrát…

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky