Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vaření, box i bio zelenina: Hanychová a Soukup mají mnoho společného

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Dvojice se seznámila během natáčení pořadu televizního magnáta a zatím to vypadá na velikou lásku. Co ale mají vlastně společného?

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem randí teprve krátkou dobu, zamilované hrdličky už ale stihly společnou dovolenou ve Španělsku a oba zatím působí zamilovaným dojmem.

"Tak já vám to teda poprvé řeknu. Šla jsem do televize Barrandov k Jaromírovi na rozhovor a kouřila jsem s nějakýma komparzistkama venku. Přišel Jaromír s batohem, měl hrozně hezký nohy a já jsem se rozhodla, že ho sbalím, tak jsem ho sbalila," popsala nedávno dvojnásobná maminka v živém vysílání na Instagramu, kdy vlastně mezi ní a majitelem TV Barrandov přeskočila jiskra.

Hanychovou a Soukupa dělí šestnáctiletý věkový rozdíl, což nebývá u Agáty zvykem, většinou randila se zajíčky nebo vrstevníky. Možná právě proto by ale mohl být pro ni Jaromír konečně ten pravý. 

Láska k boxu, cestování i pěstování zeleniny

Hanychová a Soukup toho mají mnoho společného. Kromě toho, že patří mezi ostře sledované celebrity, mají také celý seznam společných koníčků. Například milují box, kterému se roky věnují. Nudit se ale nebudou ani v zimě, jelikož jak Agáta, tak Jaromír zbožňují jízdu na snowboardu a zarytě odmítají lyže.

Dvojici spojuje také vášeň pro cestování karavanem. Hanychová si nechala postavit obytný vůz na míru a Soukup vlastní luxusní karavan. Mimo to rádi vaří a pěstují si na zahradě vlastní ovoce a zeleninu. Oba také fandí elektromobilům. 

Zda ale bude řada společných zájmů stačit k tomu, aby z románku vznikl dlouhodobý vztah, na to si budeme muset počkat. 

Hanychová je opět po uši zamilovaná, vyjde jí to tentokrát?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky