Agáta Hanychová na narozeniny své dcery Mii sdílela s fanoušky na Instagramu video z porodnice a nechyběly společné snímky s exmanželem Jakubem Prachařem, což sledující velmi překvapilo.

Není totiž žádným tajemstvím, že influencerka s otcem malé Mii nemá zrovna nejlepší vztahy. Podle Veroniky Žilkové už jsou křivdy z minulosti zapomenuty a proto se Agáta odhodlala sdílet fotky s bývalým mužem.

"I proto Agáta sdílela video s jejím tatínkem, protože Mia je půlka jeho," vysvětlila pyšná babička, která se raduje z toho, že se konečně Prachař s její dcerou přestali hádat. "Nedivte se, že Agáta sdílela Kubu. Těhotenství bylo dramatické, pak se to na dva roky uklidnilo a dneska k těm pátým narozeninám nemusíte mít žádné hádky. A můžete jenom oba dva chystat dárky a těšit se z toho a my všichni máme radost z toho, že je ta Miuška tak úžasná. Pro mě hodina s Miou je jako jet na tři hodiny do lázní," dodala Žilková. Ačkoliv herečka naznačila, že se vztahy mezi Hanychovou a Prachařem postupně zlepšují, neopustila si rýpnutí vůči Daně Batulkové.

Těžké těhotenství

"Když se vašemu dítěti narodí dítě, je to to nejvíc, co se těm starým matkám může stát. A musím říct, že Agáta měla hrozně těžké těhotenství, protože bylo hodně dramatické, protože se s Kubou hodně hádali. Ona vždycky přišla k nám domů a hodně plakala. Říkala jsem si, jak tohle dopadne. Dopadlo to super. Máme superbombu Miu, miláčka," rozplývala se Veronika Žilková nad svou vnučkou, která přišla na svět za dramatických okolností.

Hanychová prý téměř celé těhotenství brečela a hádala se s exmanželem a nakonec celý porod trval dlouhých dvanáct hodin. "Tchyně se taky nechovala úplně dobře," okomentovala herečka matku Jakuba Prachaře, se kterou Hanychová nikdy neměla nejlepší vztahy a vše se zhoršilo poté, co na Agátu praskla údajná nevěra.

Žilková se zastala své dcery Agáty, která prý neměla jednoduché těhotenství