Adriana tvořila přímo snový pár s miláčkem diváků Luem. V průběhu rozjeté show přišel do vily model a bývalý přítel Lucie Neumannové Oliver. Adriana ztratila hlavu a z favoritky na vítězku se rázem stala nejvíce nenáviděná osoba třetí série Love Islandu.

Psychická pomoc

Adriana se vydala dát jeden ze svých prvních rozhovorů do podcastu Honey talk k populární influencerce Veronice Biasiol. Hned na samotném úvodu přiznala, že po návratu do reality vyhledala pomoc odborníků. "Asi se nestydím říct, že jsem vyhledala psychologickou pomoc, protože v tuhle chvíli to je na místě. Ani jsem nečetla ten bulvár a titulky, stačí jen ta smršť na Tik Toku a Instagramu." Adriana se přitom do celé situace dostala tak trochu omylem. "Když si Lu s Oliverem řekli, že si nás s Petrou vymění, byla jsem v šoku. Nevěděla jsem to. Lu si chtěl u ohniště vybrat Darinku. Oliver by si vybral Petru a já bych letěla domů,"přiznává tak, že se ji oba chlapci snažili zachránit v soutěži.

Milostné hrátky na vile

Jednadvacetiletá blondýnka odhalila také pořádné pikantnosti. "Všichni na vile měli sex,"šokovala moderátorku podcastu. Zároveň přiznala, jak na tom byla s touto aktivitou na vile ona samotná. "Sex na vile jsem měla jen s Luem a to v hideaway. S Oliverem došlo jen na intimnosti." Mimo to také přiznala, co stálo za rozpadem vztahu populárního páru Lu a Adriana. "Já si myslím, že potom co se Lu vrátil nám fakt byla vytvořena dokonalá love story. Tu love story všichni milovali. Já se vůbec nedivím tomu, že potom, co se teď stalo mě všichni nenávidí,"dodala se sebereflexí.

V neposlední řadě také objasnila to, o čem se v posledních dnech hodně mluvilo. V jedné z her se Lu zeptal Adriany, zda jejich vztah ovlivnila věc, která se stala v hideaway. Adriana na vile přiznala, že ano. V podcastu Honey talk ovšem tvrdila něco zcela jiného. "Další věc, kterou jsem nepochopila bylo hideaway. Tam se nestalo nic, co by ovlivnilo náš vztah. Bylo to super. Nejsem si vědoma toho,že by se v hideaway stalo něco tak zásadního, že by to změnilo můj postoj vůči němu. Prostě to bylo krásný, romantický a chtěla bych to nejradši znova a znova,"tvrdila urputně Veronice Biasiol.

Budoucnost s Luem a Oliverem

Adriana odhalila i to, jak je to nyní mezi ní a jejími nápadníky. "Teď po Love Islandu jsme v kontaktu. Píšeme si, voláme si. On je zlatej. Furt se mě ptá na to, jak mně je a jak zvládám tady tu celou krizi. Zatím jsme se vůbec nebavili o tom, zda se k sobě vrátíme nebo ne. Je brzo na toto téma. Já teď nemůžu říct za sebe, že jo ale ani 100% že ne," prozradila směrem k Luovi. "S Oliverem jsme taky v kontaktu. Vídáme se. Hodně mě podržel. Úplně upřímně jsem mu řekla, že nejsem schopna pokračovat v tomto vztahu dál. Není všem dnům konec, chci se s ním vídat dál." Jak to tak vypadá, Adriana si nechává otevřené dveře k oboum možnostem. Čas ukáže, jak život v realitě srdíčka zvládnou.

Související články