Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adele zhubla 40 kilo a vypadá skvěle. Dietu jí poradila Kate Perry

Zpěvačka Adele
Zpěvačka Adele
Zdroj: profimedia.cz

Populární zpěvačka Adele se od svého dech beroucího zhubnutí konečně ukázala fanouškům v plné kráse. Její proměna je skutečně obrovská a o čtyřicet kilo hubenější Adele to náramně slušelo.

Britská zpěvačka Adele měla kromě nádherného hlasu vždy i kypřejší tvary. Nějaká ta kila ji doprovázela již od puberty a zpěvačku to vlastně nikdy nijak více netrápilo. Adele je krásná žena, a tak jí to slušelo i s nadváhou. Pak ale přišel životní zlom, zpěvačka přehodnotila svůj život a začala pracovat na své postavě. 

Zdá se, že bodem zlomu byl rozvod s jejím manželem Simonem Koneckim. Ten zpěvačku stál hromadu peněz a také nervy. Následně se vrhla na hubnutí, aby posílila nejen tělo, ale také ducha. „Dříve jsem brečela, teď se potím,” napsala tehdy na sociální sítě. S dietou si podle webu iDNES.cz nechala poradit od své kamarádky Katy Perry, která jí doporučila krabičkovou dietu. Do toho se vybíjela v posilovně pod dohledem trenérů a kila šla rychle dolů. Teď, po několika měsících tvrdé dřiny, se Adele ukázala divákům v show, jež i moderovala. A mnozí zůstali doslova v šoku!

Adele Adele Zdroj: profimedia.cz

Adele na sociální sítě „házela” fotky své proměny postupně. O to větší překvapení s každým sdíleným příspěvkem na její sledující čekalo. Často se dokonce vedly spekulace o tom, jak se zpěvačce podařilo zhubnout. Poprvé vzbudila spousty otázek fanoušků v květnu, když na Instagramu sdílela fotografii ke svým dvaatřicátým narozeninám, ze které bylo více než jasné, že zpěvačka shodila opravdu dost. 

Ihned se objevily spekulace o tom, zda je hubnutí skutečně jen výsledkem vůle zpěvačky, či za ním stojí plastické operace. Stejně tak pochybnosti o tom, zda zpěvačka netrpí některou z poruch příjmů potravy. Sama Adele se však dodnes ke své zásadní proměně nevyjádřila. Respektive neuvedla, jak své postavy dosáhla. 

Teď se Adele objevila poprvé od zásadní změny na televizních obrazovkách, když moderovala populární show Saturday Night Live. Doslova zářila a svou proměnu jen vtipně okomentovala. „Vím, že vypadám úplně jinak, než když jste mě viděli naposledy,” řekla hned v úvodu. „To kvůli restrikcím skrze covid… Musela jsem cestovat nalehko, takže jsem přivezla jen jednu svou polovinu. A tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala,” pobavila fanoušky.

Právě v show Saturday Night Live Adele před dvanácti lety odstartovala svou kariéru. Tehdy zazpívala písně Cold Shoulder a Chasing Pavements a přes noc se z ní stala hvězda.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky