Adéla Gondíková a Jiří Langmajer patří mezi nejstálejší páry českého showbyznysu a i po letech se to mezi nimi pořádně jiskří.

Dvojice si na začátku roku odletěla odpočinout do teplých krajin na ostrov v Indickém oceánu a společně si vychutnávají jeden romantický zážitek za druhým.

Manželé například navštívili národní park, kde viděli zblízka slony a další zvířata, které u nás potkáte pouze v zoo. Herečka pak sdílela video, na němž si její muž užívá taneček s místními obyvateli, údajně bez kapky alkoholu v krvi. Tím ale dobrodružná cesta této dvojky zdaleka neskončila.

Báječně se o nás starali

"Že si ale kluk uměl vybrat. Rada: Když jedeš na čtyřkolce jako spolujezdec po prašný cestě, tak nevykukuj," okomentovala Adéla Gondíková snímek, na kterém má celou tvář pokrytou černým popelem po jízdě na čtyřkolkách.

"Nám se tam prostě strašně líbilo. Byli jsme tady opravdu v ráji. Pokud tedy hledáte klid, soukromí a chcete relaxovat. V Tulia Zanzibar se o nás báječně starali," opěvovala herečka místo, kde strávila s Jiřím Langmajerem krásné společné chvíle.

Hvězda dodala, že na Zanzibaru obdrželi skvělý servis i přes to, že je ostrované neznali a neměli ani tušení, že se starají o známé české celebrity.

Určitě to nebylo tím, že jsme to "my". Černoušci ví stejně prd, kdo jsme. A to je na tom to nejlepší. Tolik diskutované přílivy a odlivy nás bavily, protože jsme se v nich povalovali, jako ve vaně. O masážích, jídle a pití ani nemluvíme," uzavřela Gondíková s nadšením.

Adéla Gondíková měla po jízdě na čtyřkolce celý černý obličej

Související články