Dvaadvacetiletá zpěvačka nařkla Mikýře z toho, že si z celé show dělá satiristický projekt a hru tak nebere vážně. Právě internetová hvězda Mikýř byl ten, kdo Adélu poslal z ostrova domů. V duelu ji po více než půl hodině porazil.

Mikýřova hra

Hned ve druhém díle se fanoušci Survivoru dočkali pořádného šoku. Mikýř, který vyhrál individuální imunitu, předal náhrdelník imunity Sebastianovi. Zpěvák ho za to následně poslal do duelu. Mikýř ho o toto zcela netradiční rozhodnutí poprosil.

"On byl strašně fajn kluk. Já proti němu nechci říkat něco hnusného, aby to nevyznělo, že si tady na něco stěžuji, ale v momentě, kdy se zapnuly kamery, tak mu lusklo a začal si tam hrát tu svoji show," prozradila Krejdlová v rozhovoru pro Extra.

Podle Adély si Mikýř dělá z celé show satiru. "Lidem to zatím přijde vtipné. Já to chápu, je to komik, je zábavný, ale tím, že se se mnou nominoval do duelu a udělal tam tenhle krok, tak bych ti teď klidně dala milion v obálce, že Survivor nevyhraje," podělila se o svůj názor.

Aliance už před soutěží

Dvaadvacetiletá zpěvačka přiznává, že už v letadle věděla, že jsou karty předem rozdané. Její slova následně potvrdil i Sebastian. "Řekl mi, že ho to hrozně mrzí, ale že to, že budu já, nebo Ornella v duelu. Už to bylo dané na letišti."

Zároveň i ona přiznává, že na ostrově měla své aliance vytvořené před samotnou soutěží. "S Martinem Carevem jsme byli domluvení. Řekli jsme si, že se spolu nebudeme skoro vůbec bavit, ale kryjeme si záda."

Alianci měla i s Yeny. S exotickou kráskou se také znala z reálného světa. Jejich spojenectví ovšem skončilo dříve než začalo.

Zpěvačka měla k chování Yeny několik výhrad. "Já být třeba přítelkyně Sebastiana nebo manželka Piráta, nevím, jaký bych na to měla pohled," dodala s tím, že má Yeny až moc blízko k některým mužům na ostrově.

Sympatické jí nebyly ani další bojovnice z kmene Titánů. Za největší celebritu označila Ivanu Jirešovou. „Všechno ví, všude byla desetkrát. Je to strašně fajn ženská, ale bylo poznat, že je starší,“ prohlásila na adresu známé herečky.

Nešetřila ani úspěšnou modelku Denisu Dvořákovou. „Nebyla mi moc sympatická už od letiště. Hned první den mi řekla do očí, že jsem kráva,“ popsala vyhrocené vztahy na ostrově.

Úpravy fotografií

Adéla je v posledních dnech terčem nenávistných komentářů. Řada fanoušků soutěže poukazuje na to, že vypadá jinak na fotografiích než před kamerou. „Asi si zapomněla přibalit na ostrov Faceapp,“ stálo v jednom z mnoha komentářů.

Narážku na postavu Adély měl i jeden ze soutěžících Sebastian. „Adélka je super holka. Nemyslím si, že někdo proti ní něco má osobně, nikomu nám nic neudělala, ale aktuálně si myslím, že všichni jsou pro, abychom ji napsali. Asi ta její energie tady nesedí a taky je to z toho důvodu, to je takový vtip, že máme fakt ten přístřešek malej a už se tam prostě nevejdeme.“

Související články