Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Občas to vybuchne, přiznává Gondíková dva roky od svatby s Langmajerem

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Zdroj: Profimedia
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Nebyla to láska na první pohled, ale o to je prý nyní silnější. Adéla Gondíková se s Jiřím Langmajerem znala léta, než mezi nimi přeskočila jiskra. To přišlo až vzájemným poznáváním a povídáním si. Vzhledem k tomu, že mají oba naprosto rozdílné povahy, občas to u nich doma vře, ale pár si má alespoň vždy o čem povídat.

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer patří mezi oblíbené herce, tudíž ani nebylo možné, aby se spolu před začátkem vztahu neznali. Nepřišla tedy láska na první pohled, ale vztah založený na poznávání, povídání a přátelství. Dodnes jsou prý nejen manželi a milenci, ale také nejlepšími přáteli.

„Protipóly se myslím přitahují. Díky tomu je to takové vyvážené a dobré. Já mám skoro na všechno jiný pohled a tím se máme pořád o čem bavit," prozradila záruku spokojeného vztahu Adéla v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

Navíc Adéla tvrdí, že i po letech svého muže stále miluje a svatbou se nich rozhodně nic nezměnilo. Brala si totiž Langmajera po deseti letech vztahu.

Vztah Gondíkové a Langmajera stále spojuje láska

„Spojila nás láska a ta tam pořád je. To je vlastně ten jediný velký spojovatel. V branži se známe všichni a potkáváme se. Žádné osudové setkání na natáčení to nebylo. Znali jsme se a vídali a potom to nějak tak postupně vzniklo. Hrát jsme spolu začali až poté, co jsme se dali dohromady,“ pokračovala herečka.

Pár má naprosto jiný pohled na svět, proto je normální, že to u nich doma občas bouchne.

„Občas to bouchne, jindy zase ne. Jsme takoví průměrně normální,“ řekla Gondíková Nedělnímu Blesku. 

Datum svatby si pár vybral záměrně, aby se dobře pamatovalo

Před několika týdny oslavil pár dva roky od svatby. Nějak příliš to neprožívali. K prvnímu výročí si zašli na večeři a co se událo letos, zatím není známo. Adéla přiznává, že datum svatby 6. července vybrali záměrně.

"Bylo to 6. července, tedy Den upálení Jana Husa, takže jsme zvolili takový den, aby se to dobře pamatovalo a aby na to všichni vzpomínali v dobrém,“ směje se kráska.

Zpočátku nebylo soužití páru snadné, přece jen je známo, že Langmajer je trochu nevyzpytatelný bouřlivák. Sám o sobě říká, že se léta choval jako kretén, protože si myslel, že si díky oblíbenosti může dovolit všechno. Nyní je však vše minulostí a páru to skvěle klape.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky