Adéla Gondíková a její bratr Dalibor patří mezi stálice televizní zábavy. Uváděli spolu nejrůznější pořady jako Snídaně s Novou, Kolotoč, Go-Go šou nebo Rady ptáka Loskutáka. Nyní se Adéla objevila i v pořadu Inkognito, který uvádí její kamarád Libor Bouček.

"Říkala jsem si, že Libor dá nějaké indicie a že je to jasné. Jakmile řeknou bratr, slavný manžel, nebo něco takového, tak nás tady zas tolik není, takže se nějak prokoušou a bude to velmi rychlé. Ale ono se to neříkalo," smála se v rozhovoru pro iDnes Adéla.

Jak sama přiznala, moc velká křížovkářka není, ale hádanky má ráda. I když na bratra Dalibora, který každý den v rádiu začíná hádankou, nemá. Doma prý ale s manželem Jiřím Langmajerem moc nehádají. Nedívají se ani na televizi, a když už ji zapnou, baví se nad filmy, kde Langoš hrál.

Neznám všechny filmy manžela

"Mám hodně velké mezery takzvaně ve vzdělání, co se týče Jirky. Neviděla jsem úplně všechno a on si to taky třeba vůbec nepamatuje. Tomu se dost zasmějeme vždycky," přiznala moderátorka svou slabinu. Není ale divu, její manžel patří mezi nejobsazovanější české herce, znát všechny jeho filmy, by byl nadlidský úkon.

Místo televize tráví pár volný čas na sociálních sítích. Nejprve začal Jiří a pomalu stáhl i svou partnerku.

"On se stal vášnivým instagramistou. Já jsem ho měla dříve kvůli dceři, protože jsem ji chtěla tak nějak kontrolovat, než mi teda všichni řekli, že může mít i deset účtů a že to stejně nezkontroluju, poněvadž se dívám jenom na ten jeden," objasnila důvod, proč si Instagram zřizovala.

Nechtěla si obléct kostým Kylie Minogue

Adélu jste mohli vidět i v show Tvoje tvář má známý hlas, kde zářila v nejrůznějších proměnách. Nejvíc prý vyšilovala, když se měla obléct do kostýmu Kylie Minogue. Vidina toho, že odhalí své tělo více než miliónu diváků v sexy outfitu, ji vyděsila.

"Měla jsem na sobě vlastně jen takové plavky. Takže jsem úplně vyhysterčila. Řekla jsem, že musím začít okamžitě cvičit."

O Adéle je známé, že svou postavu velmi řeší a neustále se hlídá, cvičí a snaží se vypadat dobře. A daří se jí to, jinak by neměla doma jednoho z nejvíc sexy herců Česka.