Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem baví internet: Proč volal herec o pomoc?

Adéla Gondíková, Jiří Langmajer
Adéla Gondíková, Jiří Langmajer
Zdroj: Profimedia
Adéla Gondíková, Jiří Langmajer

I Adéla Gondíková a Jiří Langmajer propadli kouzlu sociálních sítí a na internetu sdílí nejrůznější momenty ze svých životů. Obsahem přitom strčí do kapsy i o mnoho let mladší influencery. Dvojice pravidelně nahrává videa a dostává s nimi do kolen všechny své fanoušky. 

Jiří Langmajer je pořádný vtipálek a jeho manželka Adéla Gondíková za ním rozhodně nezůstává pozadu. Slavný pár nedávno vyrazil na dovolenou do Řecka a i na dovolené si dvojice našla čas na legrácky. 

„Ptám se: Miláčku, proč máš peněženku v lednici? - To přece zloděje nenapadne,” pobavila herečka své sledující úryvkem rozhovoru s manželem.

Gondíková dokonce přiložila fotografii, na které je peněženka v lednici v přihrádce na mléko. „Vzkaz pro zloděje: Doma to tam nedává, jo?” dodala ještě hvězda k netradičnímu skladování peněz. Ihned po návratu ze slunného ráje pak manželé vyrazili na koncert Harryho Stylese, kde je čekalo hned několik překvapení.

Jsme tady nejstarší

„Harry Styles v Praze, jsme tady nejstarší,” napsala Adéla Gondíková k videu, kde Jiří Langmajer stojí v hloučku teenagerů a křičí hlasitě o pomoc. Langmajer pak sdílel vlastní video, kde ještě věkovou hranici přítomných fanoušků s manželkou rozebrali. „Jsme tady jednoznačně nejstarší,” okomentovala Gondíková a její muž ji doplnil: „Teda já jsem tady rozhodně nejstarší. Jsem tak o 20-35 let starší, než všichni okolo mě,” postěžoval si herec s úsměvem. 

Na vystoupení zahraniční hvězdy Gondíková oslavila narozeniny své dcery, která prožila pod pódiem zcela nečekaný zážitek.

„Tak pozor. Dnes přišel největší dárek pro mou milovanou dceru, která oslavila 14.07 své osmnáctiny. O den později chytil Harry Styles její fialové boa. Díky, Harry, ten, kdo na tom videu ječí štěstí, jsem já – maminka,” pochlubila se Gondíková. „To byla ona? Já měla takovou radost za ni. A ještě když si ho na sebe obléknul,” okomentovala Eva Burešová, která si koncert též nenechala ujít.

Dcera Gondíkové zažila na koncertu Harryho Stylese nezapomenutelný zážitek

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky