Premiéra očekávané české romantické komedie Ostrov s Jiřím Langmajerem a Janou Plodkovou v hlavní roli přilákala mnoho diváků. Mezi nimi pochopitelně nesměla chybět ani manželka Jiřího Langmajera, Adéla Gondíková, která s sebou vzala také svou dceru Nelu, kterou má z předchozího manželství. A nutno říct, že by si bez dcery na premiéře možná připadala úplně ztracená.

Žádné známé tváře

„Jsem tady tak sama, až jsem z toho v rozpacích, že tu nikdo jiný není,” povzdechla si s úsměvem Adéla Gondíková v rozhovoru pro Expres. Herečka a moderátorka totiž čekala, že uvidí nějaké známé tváře, se kterými by mohla prohodit pár slov. Jenže vzhledem k tomu, že ve filmu prakticky hrají jen Langmajer a Plodková, čekala marně. A ani s dcerou tolik času nestrávila. Nela se totiž držela v pozadí a přítomným fotografům se vyhýbala.

Láska jako z filmu

Pak už ale konečně dorazil Jiří Langmajer s Janou Plodkovou, a tak si mohla Adéla Gondíková na chvíli od pozornosti všech odpočinou. Následně se s manželem ale pochopitelně také několikrát zvěčnila a na pár snímků se k nim připojila i stydlivá Nela.

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer přitom vypadali jako ten nejzamilovanější pár. V prostorách Lucerny se od sebe prakticky nehnuli na krok a herec si pyšně svou manželku vodil za ruku. Ta zářila úsměvy na všechny strany a byla ráda, že má Langmajera doma. Přece jen se bez něj musela obejít jeden celý měsíc, který trávil kvůli natáčení filmu Ostrov v Thajsku.

Související články