Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Komička Adéla Elbel nafotila snímky pro Playboy: Milfky došly, tak oslovili mě

Adéla Elbel
Adéla Elbel
Zdroj: Profimedia

Adéla Elbel kývla na nečekanou nabídku. Dvojnásobná maminka se na prahu čtyřicítky nechala nafotit pro Playboy.

Adéla Elbel se narodila v Havířově. Diváci tuto všestrannou ženu znají hlavně díky jejímu humoru, součet jejích dovedností je ale ohromující.

Elbel je česká nederlandistka a překladatelka z nizozemštiny, zpěvačka, performerka, textařka, herečka a stand-up komička. Byla členkou ženského hudebního dua Čokovoko, s nímž v roce 2011 vydala album Hudba.

Na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně vystudovala bakalářský a navazující magisterský obor nizozemský jazyk a literatura. Od roku 2017 vystupuje převážně jako stand-up komička (Na stojáka, Adéla radí, Noční směna s Adélou a Všechno nejlepší). Pravidelně moderuje brněnskou comedy show Stand-up jako Brno. Elbel je rozvedená a má dvě dcery, se kterými žije v Brně.

„V manželství jsem vydržela déle, než jsem musela,“ říká Elbel

Adéla Elbel před čtyřmi lety prošla rozvodem, zpětně si prý uvědomuje, že měla tento životní krok udělat mnohem dříve.

„Vydržela jsem v nefunkčním manželství déle, než jsem musela. Všechno záleží na správném výběru člověka k sobě. Přece jen máme nějaké životní postoje, představy a očekávání, takže je potřeba najít k tomu kompatibilní protějšek. A když vás má navíc ještě přitahovat natolik, že byste si dokázala představit vedle něj dlouhodobě žít, tak to už je docela dřina někoho takového potkat,“ řekla Elbel loni v rozhovoru pro OnaDnes.

Po rozvodu zatím „pana Božského“ nepotkala, stále ale věří, že časem se ten pravý najde. „Já si pořád myslím, že když to přijde, tak to prostě jede samo jak na skluzavce. Že i takzvaná práce na vztahu může být jedna velká radost. U mužů mám ráda zdravé sebevědomí, laskavost a velkorysost. V tom je vlastně ukryté vše. Pokud má zdravé sebevědomí, nemá potřebu se mnou soupeřit, v laskavosti je schované dobré srdce a ve velkorysosti navíc i životní pohoda a nadhled, které vedle sebe taky potřebuji. Neznáte někoho takového?“ dodala umělkyně se smíchem.

„Milfky došly,“ směje se komička focení pro Playboy

Adéla Elbel se objevila na titulce posledního čísla časopisu Playboy. Když jí byla spolupráce nabídnuta, neváhala prý ani vteřinu.

„Řekla jsem si, že jim už asi došly všechny milfky (sexy matky, pozn. redakce), tak oslovili mě. Když jsem se dozvěděla, že by mě fotila Alžběta Jungrová, okamžitě jsem souhlasila. Kdy jindy nafotit vkusné snímky pro Playboy než ve čtyřiceti,“ okomentovala komička.

Pokud chcete žhavé snímky dvojnásobné maminky vidět, najdete je v květnovém vydání populárního časopisu. To je k dostání na pultech již od tohoto čtvrtka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky