Hvězda seriálů Kukaček a olympijská medailistka ve snowboardcrossu se dali na novou výzvu se vším všudy. Eva si prošla dokonce velkou změnou image. V soukromém životě dává přednost pohodlnému a sportovnímu stylu v oblékání, ve StarDance se z ní stala hotová princezna.

Herec tančí s královnou parketu

Adamczyk má za taneční partnerku čtyřnásobnou mistryni ČR v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii. Ve StarDance zářila například po boku herce Jiřího Dvořáka, společně s ním vyhrála devátý ročník a stala se tak královnou tanečního parketu. S Markem Adamczykem rozhodně nemá až tolik práce. Populární herec prozradil, že tanec byl vždy součástí jeho života. „Tančím, když mám poblíž svoji ženu. To u mě funguje vždycky. Například na naší svatbě jsme spolu protančili asi sedm hodin v kuse. Nedělali jsme skoro nic jiného. To byl velmi intenzivní taneční zážitek. Tedy nejen taneční, samozřejmě. A pak si dobře pamatuji i na naše skoro první rande. Byl to koncert Monkey Business. I na něm jsme protančili střevíce.“

Sportovkyně se trápí

To o trochu více se s tancem trápí jeho drahá polovička Eva. Úspěšná sportovkyně, dvojnásobná mistryně světa a čtyřnásobná Královna bílé stopy s uměním přeci jen nějakou dobu koketuje. Hraje v několika videoklipech své kamarádky zpěvačky Báry Polákové. Někdy s ní vystupuje i na koncertech. „Tanec je zábava i frustrace. Pořád mě tancování baví a jsem ráda, že jsem do StarDance šla. Ale dost často mě rozčiluje, že ještě netančím tak, jak bych chtěla. Doufám, že je na konci tunelu světlo, a těším se, že během prvního přímého přenosu uvidím záběry z našich počátečních tréninků a uvědomím si tu změnu, ten posun v tom, co jsem se dokázala od Jakuba naučit,“ chválila svého tanečního partnera. Její tanečník Jakub Mazůch patří k opravdovým hvězdám svého oboru. Tanci se věnuje od šesti let.

Zdroj: Česká televize

Související články