Bývalá sporťačka Novy a mluvčí bývalé vlády Jana Adamcová má Vánoce naprosto pod kontrolou. Sympatická maminka dvou dětí nakupuje dárky už od podzimu a tak klasický shon na poslední chvíli nezná. Vyřešené má i vánoční cukroví.

Vánoce pro každého

U jednapadesátileté tiskové mluvčí organizace Women for women můžou Vánoce už začít. Pro kafe.cz se svěřila s tím, že má už skoro vše naplánované a připravené. „Vánoce oslavím jako každý rok, v rodinném kruhu. Nebudou chybět rodiče a manžel. Letos opět, stejně jako loni, přiletí přímo na Štědrý den za dcerou kamarádka z Floridy. Trávit Vánoce s námi bude i moje kamarádka,“ prozradila tak, že bude u nich opravdu plno. „Cukroví jsem pekla s dětmi, když byly ještě malé, teď to za mě obstará kamarádka, která peče tak výtečně, že už se jí ani nepokouším konkurovat,“ přiznává skromně.

Příprava od podzimu

Nejen organizaci Štědrého dne a cukroví má Jana pod kontrolou. Náhodě neponechala ani nakupování dárků. „Už od září monitoruju a snažím se zjistit, co by kdo potřeboval, nebo si přál. Nesnáším ten předvánoční shon. V takovém frmolu a na poslední chvíli každý kupuje už téměř cokoli, jen abychom něco pro každého měl,“ prozradila tak, že si na výběru dárků dává opravdu záležet. Ona samotná ovšem pod stromečkem žádné extrémní překvapení nečeká. „Co jsem si nepořídila sama, to nemám. Když bude pohoda a dobrá nálada, vše bude super,“ dodala. „Mně udělá největší radost, když jsou šťastné děti, a to i teď, když už jsou větší. Hlavně ať jsme zdraví, to je takové klasické přání všech matek.“

Náročné období

Ve spojitosti s Janou Adamcovou se v médiích často objevovalo jméno syna narkobarona Pabla Escobara. Přátelství s ním mělo údajně přerůst v lásku. Bývalá hvězda televizních obrazovek si ovšem své soukromí pořádně střeží. Na sociální sítě postuje většinou vzpomínky, citáty nebo příspěvky s dětmi. Za mlčením stojí nejspíše i těžké životní období, které má za sebou. Náročné chvíle nastaly v době, kdy skončila jako tisková mluvčí na Úřadu vlády. Díky spojení s Andrejem Babišem měla problém sehnat adekvátní práci. Zády se k ní obraceli i staří známí. „Někdy dokáže život hodně překvapit. Tak moc, až vás to povalí na zem a nenechá vás se zvednout,“ přiznala před časem fanouškům na svém Instagramu. Tížila ji hlavně důvěra v blízké lidi, kterou nečekaně ztratila. „Protože jste v ně přestali věřit. Protože máte pocit, že už nikdy nikomu, kromě těch pár úplně nejbližších, neuvěříte. A když se pak přesto zvednete a konečně se odvážíte vyjít ven, je na vás ta změna znát. Protože šrámy se zahojí, ale jizvy zůstávají,“ zakončila svou emotivní řeč.

Související články