Adam Pavlovčin se i přes těžkou konkurenci ve finálovém kole stal díky hlasování diváků vítězem letošní řady oblíbené pěvecké soutěže. Kromě titulu SuperStar získal Pavlovčin také výhru 2 miliony korun.

Pavlovčin zabodoval s písněmi Arcade od vítěze Eurovize Duncana Laurence, Láska od slovenského zpěváka Marcela Palondera a Skin od Rag'n'Bone Mana.

Na druhém místě skončila Elizabeth Kopecká, která byla horkou favoritkou. Zpěvačka zazpívala v posledním kole písničky It Will Rain od Bruno Marse, V stínu kapradiny od Jany Kratochvílové a hit Stay od Rihanny. I když Kopeckou trápilo nachlazení, jako vždy předvedla profesionální výkon, který ale nakonec na výhru nestačil.

Bronz si ze SuperStar odnesl Nikolas Bitkovskij. Bramborové čtvrté místo obsadila Katarína Stohrová.

Hvězdná porota a Ewa Farna

Letošní účastníky SuperStar hodnotila porota ve složení Monika Bagárová, Pavol Habera, Patricie Pagáčová, Leoš Mareš a Marián Čekovský. Ti si Adama Pavlovčina oblíbili už od jeho prvního castingového vystoupení a své prvenství si udržel až do samotného konce.

Živých přenosů se ujala zpěvačka Ewa Farna, která u TV diváků bodovala za svůj humor. Hvězda polského původu předvedla, že kromě zpěvu se dokáže zhostit i takto důležité role, jako je moderování galavečeru SuperStar 2021.

Pavlovčin nebyl v TV žádným nováčkem

I když byl Adam Pavlovčin pro většinu diváků novým objevem, před kamerou rozhodně nestál poprvé. Už jako šestnáctiletý kluk se zúčastnil show Hlas Česko Slovenska, od té doby ale změnil vzhled a svého snu o kariéře zpěváka se nevzdal.

Velikým vzorem pro Pavlovčina je jeho sestra Radka, která též začala svou kariéru v televizním pořadu. Pavlovčinová se do povědomí veřejnosti dostala v roce 2010 díky reality show Robin Hood – Cesta ke slávě.

Pořad moderovali Petr Vondráček a Martina Kociánová a v porotě zasedli skladatelka Gabriela Osvaldová, textař Ondřej Soukup, režisér a choreograf Ján Ďurovčík a producent Michal Kocourek. Zda se ale povede Pavlovčinovi zopakovat úspěchy své starší sestry a nezapadne v dějinách vítězů SuperStar, to ukáží až příští roky.

Pavlovčinová šla svému bratrovi příkladem, sama se proslavila v reality show

Související články