Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin ušel kus cesty: Změna image a tvrdá dřina

Adam Pavlovčin
Adam Pavlovčin
Zdroj: TV Nova
Adam Pavlovčin

Adam Pavlovčin se stal vítězem Superstar, zpěvu se ale věnuje už dlouhá léta. Od účasti v show Hlas Česko Slovenska v roce 2012 na sobě hudebník zapracoval. Nejen, že změnil image, ale také se v tichosti věnoval rozvíjení svého talentu a píle se vyplatila.

Adam Pavlovčin byl v letošní Superstar nečekaným zjevem. Diváky i porotu zaujal amatérský zpěvák nejen svým hlasem, ale také nezaměnitelným stylem, kterým od začátku vybočoval z řady.

Ve finále se o titul a dva miliony korun utkal Pavlovčin s velikou favoritkou Elizabeth Kopeckou, Nikolasem Bitkovskim a Katarínou Stohrovou.

Vítězství v soutěži Pavlovčinovi zajistily skladby Arcade od Duncana Laurence, Láska od Marcela Palondera a Skin od Rag'n'Bone Mana. "Beru to jako vítězství nejen pro sebe, ale i ostatních tam venku. Strašně moc děkuju. Zůstaňte sami sebou, protože se to vyplatí. Děkuji porotě, že mě posunula až sem, ale také rodině a blízkým, kteří mi celou dobu drželi palce," prohlásil dojatý Adam po slavnostním vyhlášení.

Před devíti lety neuspěl

Adam Pavlovčin poprvé zkoušel štěstí v televizní show už před devíti lety. Tehdy se přihlásil do Hlasu ČeskoSlovenska, tato soutěž mu ale příliš popularity nepřinesla.

Pavlovčin byl teprve šestnáctiletý student gymnázia a jaksi zapadl mezi dalšími zpěváky. 

Po dlouhé pauze, kdy na sobě Adam zapracoval, se rozhodl zkusit štěstí podruhé a tentokrát nic nepodcenil. Dokonalá image, jistý hlas a sebevědomé vystupování, to vše vyneslo Pavlovčina až na vrchol. 

Veliká budoucnost

Velikým vzorem pro Adama Pavlovčina byla jeho sestra Radka. Zpěvačka a herečka se sama proslavila díky reality show Robin Hood a svou kariéru i nadále udržuje hraním v seriálech a muzikálech.

Nejen proto Pavlovčin vydržel na své cestě za slávou a vypadá to, že nyní má skutečně našlápnuto stát se hvězdou.

Porota Superstar ve složení Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová a Marián Čekovský předpověděla vítězi slibnou budoucnost. 

Adam Pavlovčin se stal novou Superstar a vyhrál dva miliony korun

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky