Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adam Mišík je na roztrhání: Které krásky prošly jeho ložnicí?

Adam Mišík ženy miluje
Adam Mišík ženy miluje
Zdroj: Profimedia
Adam Mišík ženy miluje

Adam Mišík je aktuálně po uši zamilovaný do své nové přítelkyně Natálie Jiráskové. Dvojice spolu randí zhruba od května a zatím to vypadá, že je to láska jako trám. Pětadvacetiletý zpěvák má ale za sebou pořádně divokou minulost, co se žen týče. Které krásky z českého showbyznysu prošly jeho ložnicí?

Adam Mišík se před pár týdny zakoukal do dcery moderátorky Ivy Kubelkové, Natálie Jiráskové. Sedmnáctiletá začínající modelka se po boku známého zpěváka ukázala poprvé na koncertě Pocta Karlu Gottovi, kde Mišík zpíval.

Od té doby se od sebe hrdličky nehnou a v těchto dnech si užívají první společnou dovolenou v Řecku.

Zatímco Natálie má za sebou teprve jeden vážný vztah, o kterém básnila loni a nakonec neměl dlouhého trvání, Adam je o dost zkušenější. 

Mišíkův repertoár je pestrý: Herečky, modelky i missky

První milostný románek prožil Adam Mišík se současnou přítelkyní Jakuba Prachaře Sarou Sandevou. Tehdy osmnáctiletý zpěvák poté zakotvil u vnadné modelky Diany Kratochvílové, se kterou byl celkem tři roky. Vztah nakonec rozbila oboustranná nevěra.

Po rozchodu se Mišík pořádně rozjel a děvčata se u něj střídala jako na běžícím páse. Několikaměsíční úlet prožil například s vítězkou Miss Czech Republic Denisou Spergerovou či s finalistkou Robinsonova ostrova Bárou Mudrochovou. 

Ve stejném roce ale vyvedl mladý zpěvák do společnosti několik dalších dívek. Společnost mu pár týdnů dělala krásná Daniela Goršková a na několika akcích se Mišík objevil s neznámou brunetkou.

Adam Mišík si nyní užívá s Natálií Jiráskovou u moře

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky