Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Adam Mišík: Týdny konzumace prášků, ochrnula mu polovina obličeje

Adam Mišík
Adam Mišík
Zdroj: Profimedia
Adam Mišík

Adam Mišík před pár dny vyděsil své fanoušky, když se ozval z nemocnice a ukázal množství léků, které musí kvůli vážné infekci polykat. Nyní se zpěvák svěřil, že mu ochrnula celá polovina obličeje!

Adam Mišík je mladý chlapec plný elánu, přesto ho zradilo zdraví. O víkendu se prostřednictvím Instagramu ozval svým fanouškům z nemocnice, kde skončil s vážnou infekcí, způsobenou nejspíš oslabenou imunitou.

„Zobání na další týden by bylo,“ okomentoval zpěvák několik balení prášků, které od lékařů obdržel. Mišík měl na videu přelepené levé oko a dodal: „Už mi bylo i líp.“

Po pár dnech se ukázalo, že nejde o žádnou banální diagnózu, mladý talent ochrnul na polovinu obličeje a čeká ho dlouhá rekonvalescence.

Mišíkovi nefunguje půlka obličeje

„Už se moc těším, až se budu moct smát i tou pravou stranou. Než mě dají dohromady, můžu hrát v bondovce nějakého záporáka,“ snažil se Adam Mišík odlehčit situaci.

„Nejsem tady s covidem, ale dostal jsem nějakou virovou infekci a přestala mi fungovat pravá část obličeje, tudíž si mě tady pár dní nechají. Jsem rád, že žiju ve skvělé zemi, kde je skvělé zdravotnictví a všichni se o mě skvěle starají,“ děkoval zpěvák lékařům.

Aby se dostal zpět do formy, bude si Mišík muset dát pracovní pauzu. V příštích týdnech ho čekají rehabilitace a byl mu doporučen klid v domácím prostředí. Nahrávání desky aktuálně nepřipadá v úvahu.

Vladimír Mišík podstoupil očkování, se synem Adamem se kvůli covidu nevídali často

„Celý rok jsem za tátou v podstatě chodil jen v respirátoru, rodinné večeře a všechna setkání jsme museli kvůli strachu omezit. Čas běží a momenty s rodinou jsou to nejdůležitější. Jsem rád, že táta dostal svoji první dávku vakcíny proti tomuhle svinstvu a můžeme se pomalu vracet do normálu,“ sdílel na Instagramu Adam Mišík fotku svého otce, který se konečně dočkal očkování.

Vladimír Mišík v poslední době bojuje se zhoršeným zdravím, a před časem kvůli tomu dokonce přestal vystupovat. Není divu, že se obává covidu, a díky vakcíně by mohl alespoň částečně začít žít beze strachu.

Nezbývá než oběma hudebníkům popřát mnoho zdraví a doufejme, že brzy uslyšíme lepší zprávy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU