Adam Mišík a Natálie Jirásková spolu randí teprve krátce, svůj vztah se ale rozhodli utužit první společnou dovolenou.

Zpěvák s plavovlasou modelkou vyrazili do Řecka, kde si naplno užívají čerstvé zamilovanosti. Jelikož jejich románek už není žádným tajemstvím, k radosti fanoušků nafotili Adam s Natálií první společné fotky.

Mišík na jednom ze snímků drží Jiráskovou za bříško a naklání se k ní, jakoby ji chtěl políbit. Na dalších spolu pak dovádí ve vlnách a pózují u bagru přistaveného na pláži. Jirásková na svůj profil pak ještě nahrála fotky z výletu, kde se opět k sobě s Mišíkem láskyplně tulí.

Mišíkova slabost pro modelky

Adam Mišík už zažil lásku jako trám ve svých osmnácti letech s modelkou Dianou Kratochvílovou. Jejich vztah vydržel tři roky a rozchod zapříčinila nevěra.

V únoru 2019 se novou přítelkyní zpěváka stala vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová, ani tento románek ale nakonec nevydržel a po třech měsících šli od sebe. Od té doby se Mišík ještě zapletl s krásnou Danielou Gorškovou nebo s modelkou Barborou Mudrochovou, s níž se ukázal v létě 2019 na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary.

Na veřejné akci se poté ještě objevil po boku neznámé půvabné blondýnky. Zda bude mít vztah s Natálií Jiráskovou delší trvání, prověří až čas.