“Adam má problémy s placením alimentů, podávala jsem na něj exekuci. Celé roky jsem mlčela, protože mi vyhrožoval, že mi jeho tatínek zničí život,” sdělila serveru Aha! bývalá partnerka Adama Krause Nikol Enevová, která s ním má nezletilého syna Olivera.

Chlapce vychovávají ve střídavé péči, ovšem jejich komunikace vázne a vztahy jsou pořádně divoké. Podle Enevové totiž Adam Kraus, který je známým hercem a divadelním režisérem, péči o syna neustále komplikuje. “Jsou to desítky naschválů, třeba že jsem několikrát po předchozí domluvě s bývalým partnerem (v době mé péče) zaplatila dovolenou u moře pro mě a syna a Adam mi na poslední chvíli odmítl udělit informovaný souhlas, abychom mohli vycestovat, takže jsem o všechny peníze přišla,” posteskla si jeho expartnerka.

Pár se rozešel v roce 2016 po třech letech soužití. Důvodem rozchodu byly podle Enevové, která je talentovanou fotografkou, především opakované nevěry ze strany bývalého partnera. Herec měl hledat povyražení jak v barech, tak na sociálních sítích, kde údajně navazoval řadu krátkodobých známostí mimo vztah.

Vztah ukončila nevěra

“Ano, s Adamem jsme se rozešli a je pravda, že hlavním důvodem byly jeho opakované nevěry. Už mu nemohu dál věřit, přestože dostal několik šancí,” popsala tehdy maminka malého Olivera, proč se rozhodla vztah ukončit.

Komplikovaný vztah má nejen s Adamem Krausem, ale také jeho maminkou a babičkou malého syna Janou Krausovou. “Mimo jiné si třeba Jana Krausová Olivera bez jakékoli předchozí domluvy v době mé péče nahodile nechávala, například ho téměř po týdnu přivezla domů před třetí hodinou ráno a to mu byly čtyři roky,” svěřila se Nikol Enevová, kterou napětí v rodině velmi mrzí a jak dodala, také jí velmi komplikuje život.

Související články