Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Se čtrnáctiletou na horách: Kajumiho ex promluvila o nechutných nevěrách

Adam Kajumi a Klára Kupková
Adam Kajumi a Klára Kupková
Zdroj: Instagram
Adam Kajumi a Klára Kupková

 V reality show LIKE HOUSE, kde je sedm influencerů zavřených v jedné vile a pod dohledem kamer tam společně žijí, se nic moc neděje. Tedy až na jednu dějovou linku. Zadaný Datel byl obviněn, že si užívá s Bárou Stříteskou. Ten se nařčení brání a tvrdí, že svoji dívku nepodvedl. Moc tomu nenahrává fakt, že se mu následně vztah s Nikol, která na něj oddaně čekala doma, rozpadl. Korunu všemu nakonec nasadil Adam Kajumi, jenž v živém vysílání řekl, že u sexu Datla a Báry byl. Započal tak válku, ve které nechybí ani jeho bývalka.

Situace je už tak absurdní, že si někteří diváci myslí, že je vše dílem televizní produkce. Nebylo by to poprvé, co se něco takového v reality show děje. Vzhledem k tomu, že LIKE HOUSE prakticky nemá děj a výzvy, které soutěžící dostávají, jsou trapně jednoduché, nebylo by divu.

Člověk, který je blízký soutěžícím a celému štábu, webu eXtra.cz prozradil, že Bára a Datel se spolu po večírku vyspali. Datel ale už od počátku všechno popírá. Nedávno však v živém streamu promluvil další soutěžící, Adam Kajumi, který tvrdí, že u sexu Báry a Datla byl. „Já jsem byl u toho, když spolu spali,“ řekl.

Následně obrátil a tvrdil, že to neví, jelikož s nimi v pokoji není. To už ale bylo pozdě. Marek Valášek alias Datel se rozzuřil a zveřejnil na svém youtubovém kanále několik vyjádření. Nejprve prozradil, že se s přítelkyní Nikol rozcházejí, respektive dávají si pauzu, a následně se pustil do Adama. Jejich slovní válka se odehrává převážně na Instagramu a TikToku.

Horšího člověka jsem nepotkala, tvrdí Adamova bývalka

Datel se rozhodl, že na Adama taky něco vytáhne, a zveřejnil tvrzení bývalé Kajumiho přítelkyně Kláry. Ta na Twitteru tvrdí, že „nesnáší svého ex a v životě horšího člověka nepotkala“.

„Tak hlavně že ty jsi měl doma skoro furt nějaký holky, když jsme spolu chodili,“ napsala následně na Instagram Klára Kupková a Datel neváhal a zveřejnil to. „Nebo třeba s čtrnáctiletou na horách,“ zní další osočení od Kláry, ze kterého lze vyvodit, co jí Kajumi provedl. Nebo někdo jiný? Zda se jedná o Kajumiho, na Datlově Instagramu vidět není. Vidíme tam jeho fotografii, ale to nic nedokazuje. 

„Když Adam chodil s Klárkou, tak jsem měl povědomí o tom, že jsou spolu. Mně Klárka přišla jako hrozně v pohodě, sympatická holka. Říkal jsem si, že je to konečně nějaká normální holka, a on se vůči ní choval takhle. Takhle té holce ublížit… ach jo,“ smutnil Datel.

Datel situaci příliš nezvládá

„To je fakt nechutný, mně fakt dlouho nebylo z nikoho tak zle,“ dodal. Kajumi se však rozhodl bránit. „Ještě jsem nepotkal tak falešného člověka, jako je Datel. Fakt je takový, že má máslo na hlavě a snaží se ho zakrýt tím, že udělá 30 stories, vyjadřovací video a další Instagram posty,“ napsal Kajumi na Instagram.

Kdo je v téhle válce vítězem, není jasné. Není totiž jasné ani to, zda nejde o vykonstruovaný děj televizní produkce. Reality show má totiž nejhorší hodnocení vůbec a na sledovanosti se zkrátka musí pracovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky