Situace je už tak absurdní, že si někteří diváci myslí, že je vše dílem televizní produkce. Nebylo by to poprvé, co se něco takového v reality show děje. Vzhledem k tomu, že LIKE HOUSE prakticky nemá děj a výzvy, které soutěžící dostávají, jsou trapně jednoduché, nebylo by divu.

Člověk, který je blízký soutěžícím a celému štábu, webu eXtra.cz prozradil, že Bára a Datel se spolu po večírku vyspali. Datel ale už od počátku všechno popírá. Nedávno však v živém streamu promluvil další soutěžící, Adam Kajumi, který tvrdí, že u sexu Báry a Datla byl. „Já jsem byl u toho, když spolu spali,“ řekl.

Následně obrátil a tvrdil, že to neví, jelikož s nimi v pokoji není. To už ale bylo pozdě. Marek Valášek alias Datel se rozzuřil a zveřejnil na svém youtubovém kanále několik vyjádření. Nejprve prozradil, že se s přítelkyní Nikol rozcházejí, respektive dávají si pauzu, a následně se pustil do Adama. Jejich slovní válka se odehrává převážně na Instagramu a TikToku.

Horšího člověka jsem nepotkala, tvrdí Adamova bývalka

Datel se rozhodl, že na Adama taky něco vytáhne, a zveřejnil tvrzení bývalé Kajumiho přítelkyně Kláry. Ta na Twitteru tvrdí, že „nesnáší svého ex a v životě horšího člověka nepotkala“.

„Tak hlavně že ty jsi měl doma skoro furt nějaký holky, když jsme spolu chodili,“ napsala následně na Instagram Klára Kupková a Datel neváhal a zveřejnil to. „Nebo třeba s čtrnáctiletou na horách,“ zní další osočení od Kláry, ze kterého lze vyvodit, co jí Kajumi provedl. Nebo někdo jiný? Zda se jedná o Kajumiho, na Datlově Instagramu vidět není. Vidíme tam jeho fotografii, ale to nic nedokazuje.

„Když Adam chodil s Klárkou, tak jsem měl povědomí o tom, že jsou spolu. Mně Klárka přišla jako hrozně v pohodě, sympatická holka. Říkal jsem si, že je to konečně nějaká normální holka, a on se vůči ní choval takhle. Takhle té holce ublížit… ach jo,“ smutnil Datel.

Datel situaci příliš nezvládá

„To je fakt nechutný, mně fakt dlouho nebylo z nikoho tak zle,“ dodal. Kajumi se však rozhodl bránit. „Ještě jsem nepotkal tak falešného člověka, jako je Datel. Fakt je takový, že má máslo na hlavě a snaží se ho zakrýt tím, že udělá 30 stories, vyjadřovací video a další Instagram posty,“ napsal Kajumi na Instagram.

Kdo je v téhle válce vítězem, není jasné. Není totiž jasné ani to, zda nejde o vykonstruovaný děj televizní produkce. Reality show má totiž nejhorší hodnocení vůbec a na sledovanosti se zkrátka musí pracovat.