Monika Absolonová prý ideální místo na odpočinek hledala již delší dobu, teprve nedávno si ale splnila sen a chaloupku na vesnici si konečně koupila.

"Já i Tomáš jsme vyrůstali na venkově. Když se narodil Táda, rozhodla jsem se, že chci, aby měl stejné dětství jako my. Narozením Matouška se moje touha ještě zvětšila. A začala akce hledání chalupy. Trvala pět let a dnes jsme od té naší dostali klíče," pochlubila se zpěvačka.

Jenže, dům je zatím ve špatném stavu a Absolonovou ještě čeká mnoho práce a investic, než si vybuduje hnízdečko snů!

Monika má před sebou spoustu práce

Monika Absolonová původně viděla rekonstrukci domu v růžových brýlích, ty jí ale rychle spadly! Už na začátku, se ale objevila řada komplikací!

"Původně jsem myslela, že na to vlítnem a bude to raz dva," svěřila se na Instagramu zpěvačka."Rekonstrukce se odkládá do doby, než vyřešíme všechny úřední záležitosti tzn. žádosti, povolení atd. Původně jsem myslela, že když mám teď víc času, že to zvládnu sama. Ale myslím, že mám jen jedny nervy a do Luhačovic daleko. Protože se například musím zeptat silnic a dálnic, jestli jim nebude vadit naše střecha?! Přátelé, kdo tyhle nařízení vymyslel, to by mě zajímalo. Takže pochopitelně to zabere víc času než jsem si myslela," vysvětlila Absolonová nepříjemnou situaci.

To však není jediné, co hvězdu trápí, stejně jako jiní umělci je totiž aktuálně bez práce!

Nový dům zabere zpěvačce mnoho času

"Já upřímně vůbec netušila, kolik stojí střecha, krovy, zateplení, podkopání, rozvody elektřiny, vody atd, atd, atd. Klobouk dolů před Vámi, kolik je u nás zrekonstruovaných a postavených domu," postěžovala si Absolonová.

"Těžko říct, kdy budu moci normálně pracovat. A tak na to všechno, co nás čeká, nebude dostatek financi. Takže to bude vše pomalu a postupně. Co můžeme, zkusíme udělat zatím sami a uvidíme," neskrývá zpěvačka své obavy.

Na domečku je totiž je spousta práce a situace je nyní pro hudebníky doslova devastující. Nezbývá než doufat, že se brzy vše obrátí v dobré a pandemie se brzy zklidní...