Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpěvák Aaron Carter si několikrát sáhl na dno: Na konci života bojoval o syna

Aaron Carter
Aaron Carter
Zdroj: Profimedia
Aaron Carter

Nedávno zesnulý zpěvák Aaron Carter, který odešel do hudebního nebe v pouhých 34 letech, měl jako malý chlapec našlápnuto k těm nejzářivějším zítřkům. Postupem času se ale jeho kariéra i osobní život začaly rozpadat. V posledních letech života se ale snažil o nápravu, a dokonce toužil po tom získat do péče svého ročního syna. To se mu už ale nepodařilo. 

Před pár dny mnohé zasáhla zpráva o náhlém úmrtí zpěváka Aarona Cartera, který byl nalezen podle webu Daily Mail bez známek života ve vaně ve svém domě v Kalifornii. Aaron Carter dlouhou dobu svého života bojoval s různými závislostmi a byl také několikrát dobrovolně hospitalizován v léčebnách specializujících se na překonání závislostí. 

Hvězdou už jako dítě

Aaron Carter vydal své první album už jako devítiletý chlapec v roce 1997 a okamžitě se stal hvězdou. Během následujících 3 let vydal další tři desky a nebylo pochyb o tom, že má rozhodně našlápnuto k zářivé budoucnosti. Objevoval se v různých dětských seriálech a také několikrát dělal předskokana kapele Backstreet Boys, ve které účinkoval jeho starší bratr Nick Carter. 

Nečekaný obrat

Jak Aaron dospíval, začal ale plnit titulní strany novin z jiných důvodů, než byly jeho úspěchy. Zpěvák se potýkal s problémy se zákonem, byl několikrát zatčen za řízení pod vlivem alkoholu a propadl několika závislostem. I proto nespočetněkrát navštěvoval odvykací centrum. Přiznal také, že bojoval s jistými psychickými onemocněními. 

V posledních letech se chtěl vrátit zpátky k hudbě. Na dávnou slávu už ale znovu nedosáhl a namísto comebacku na sebe upozornil spíše svým rozhodnutím začít natáčet lechtivá videa na internet. Společně se svou snoubenkou Melanií se snažil vychovávat ročního syna Prince. Vztah Aarona a Melanie byl velmi komplikovaný a dvojice se často hádala. 

Aaron se toužil zbavit svých závislostí a bojoval za to, aby byl syn svěřen do jeho péče. Své velké přání už ale ve skutečnost neproměnil. Aaron Carter byl nalezen 5. listopadu 2022 ve vaně ve svém domě v Kalifornii bez známek života. Bylo mu pouhých 34 let. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky