Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oldřich Navrátil prozradil tajemství seriálu Bylo nás 5: Komu vyfouknul roli?

7 pádů Honzy Dědka – Oldřich Navrátil
7 pádů Honzy Dědka – Oldřich Navrátil
Zdroj: Teki Shine/FTV Prima
7 pádů Honzy Dědka – Oldřich Navrátil

Oblíbený herec Oldřich Navrátil před lety ztvárnil v seriálu Bylo nás 5 postavu nevrlého tatínka Petra Bajzy, díky které se nesmazatelně zapsal do paměti mnoha diváků. Jenže původně si tuto roli vůbec zahrál neměl. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka nyní prozradil, koho tvůrci do role zpočátku chtěli. 

V nové epizodě 7 pádů Honzy Dědka se herec Oldřich Navrátil rozpovídal o natáčení dnes již kultovního seriálu Bylo nás 5 a prozradil tajemství, o kterém snad nikdo kromě tvůrců a jej samotného nevěděl. Původně totiž v seriálu Navrátil vůbec hrát neměl a tvůrci do role tatínka Petra Bajzy zvažovali Viktora Preisse anebo Josefa Abrháma. 

Nejlepší projekt

„Chtěli je, ale režisér Karel Smyczek trval na mně, řekli mu: No dobře, chcete Navrátila, tady máte Navrátila. Tak to je pak z toho člověk nervózní, to víte. Myslím, že nic lepšího už nenatočím,“ zamyslel se Oldřich Navrátil. Na Primě přitom pravidelně natáčí Receptář Prima nápadů. „Uvádím kutilský pořad, ale kutil moc nejsem. Já jsem spíš na tu zahrádku. Od kutění mám ženu, to je velká kutilka, všechno spraví, všechno dá do pořádku a já jí za to třeba uvařím,“ prozradil, jak to chodí u nich doma.

Herečka Kateřina Macháčková promluvila zase o tom, jak jednou propadla kartářkám. „Jeden čas jsem docela propadla kartářkám. Hodně moc. Závislačka. Byl to s některými zvláštní vztah. Jedna mi třeba volala, jestli večer nepřijdu. Neměla jsem to v plánu, bylo mi dobře, byla jsem v pohodě, měla jsem hezký den, ale ona mi řekla, že si myslí, že ji budu potřebovat. Pak půl roku život někde, nechci říct kde,“ přiznala Macháčková.

Jiná one man show

Bavič Jiří Krhut podrobně vysvětlil, jak se dostal ke svému aktuálnímu zaměstnání. „Býval jsem třídní šašek, ve třídě jsem neustále parodoval třídní. Pak jsem šel studovat angličtinu, vystudoval jsem učitelství. Když učíš, je to taky taková one man show, ale za jiné prachy,“ pobavil všechny. A Honza Hlaváček přišel rehabilitovat Honzu Dědka. Novou epizodu 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý ve 21:35 na Primě!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky