Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tyto ženy byste na ulici přehlédli, přesto patří mezi nejúspěšnější hvězdy

Krása je minula, talent ne!
Krása je minula, talent ne!
Zdroj: Profimedia
Krása je minula, talent ne!

Díky make-upu se může zdát, že úspěch jde ruku v ruce s krásou. Jsou ale i takové, které místo hezké tváře sází na charakter a opravdový talent.

Celine Dion (51)

Zpěvačka Celine Dion pochází z velmi chudé rodiny. Právě hudba bylo to jediné, co jí dělalo jako malé radost. Když se na svatbě svého bratra rozhodla vystoupit s vlastní skladbou, sklidila ohromné ovace. Její matka v ní viděla potenciál a společně s ní nahrála píseň Ce n'etait qu'un reve. Demonahrávka se jako zázrakem dostala do rukou Reného  Angélila, který byl z hlasu mladé dívky nadšený. Z osobního asistenta a producenta se vyklubala její životní láska a v roce 1994 se vzali. Krátce po fenomenálním úspěchu s písní My Heart Will Go On známé z filmu Titanic přerušila kariéru, aby se věnovala péči o manžela, kterému diagnostikovali rakovinu jícnu. S nemocí bojoval neuvěřitelných 17 let, ale dokázali založit rodinu a Celine se narodily děti Eddy a Nelson. Po poctivém roce smutku se zpěvačka se zálibou v luxusní a extravagantní módě vrátila se vší parádou na výsluní.

Uma Thurman (49)

Herečka Uma Thurman nepatří mezi krásky, ale má v sobě něco, čím před lety zaujala modelingové agentury a vydělávala si na studium herectví korzováním po přehlídkovém mole. Otec ji totiž takové vrtochy odmítal financovat a doufal, že se vrátí domů a spolu s bratry, které stejně jako ji pojmenoval po postavách z buddhistické mytologie, půjde v jeho šlépějích. Dvakrát se vdala, dvakrát rozvedla, prožila románek s Quentinem Tarantinem a svedla litý boj s francouzským finančníkem Arpadem Bussonem o dceru Altalunu. Vyčerpaná ze zdlouhavých sporů se stáhla do ústraní, ale už se zase vrací na scénu.

Madonna (61)

Královnu popu netřeba představovat. Zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, feministka, spisovatelka, vyznavačka kabaly, módní ikona a rekordmanka zapsaná v Guinessově knize rekordů jako nejúspěšnější umělkyně všech dob Madonna Louise Veronica Ciccone si provokace neodpustí ani po šedesátce a dokáže držet krok s o dvě generace mladší konkurencí. Matka jí zemřela jako pětileté a přísná výchova otce jí lezla krkem, sebrala 35 dolarů a odešla do New Yorku. Tam si našla práci za barem a vymetala jeden konkurz za druhým. Dokonce se ucházela i o roli ve filmu Vlasy Miloše Formana. Vedle hvězdné kariéry byla velmi čilá na poli osobních vztahů. Herec Sean Penn, osobní trenér Carlos Leon a režisér Guy Ritchie byli jejími osudovými muži, nikdo z nich ale nebyl ten pravý. A výroky o sexualitě, které s příbývajícím počtem svíček na narozeninovém dortu neutichají, budí pozornost i posměch.

Amy Schumer (38)

Třídní klaun, noční můra všech učitelů a královna sociálních sítí Amy Schumer pochází z velmi bohaté rodiny a byla vychovávána jako židovka. S odřenýma ušima prolezla střední školou a univerzitou a skoro bez rozloučení se vydala vstříc New Yorku a snu o herectví. První roky ale strávila jako všechny její  kolegyně se smělými ambicemi za barem. Filmovými nabídkami nepohrdá a před kamerou diváky baví, ale největších úspěchů dosáhla jako stand-up komička. Už v dětství věděla, že chce být herečkou, ale vztahy s muži jsou pro ni komplikované a dlouho se nemohla rozhodnout. Chodila s profesionálním wrestlerem Dolphem Zigglerem, designérem nábytku Benem Hanischem i s producentem Anthonym Jeselnikem. Nakonec se 13. února 2018 provdala v Malibu za šéfkuchaře Chrise Fischera a letos mu porodila syna jménem Gene Attell.

Amy Winehouse (†27)

Jazzová a soulová zpěvačka s úchvatným hlasem zemřela v pouhých sedmadvaceti letech. V roce 2003 debutovala s albem Frank a svůj úspěch korunovala o pět let později cenou Grammy. Mladá umělkyně před sebou měla hvězdnou kariéru a sami jazzoví bardi se prali o to, aby mohli stát vedle ní na pódiu. Její  manžel Blake Fielder Civil jí ale ukázal "kouzlo" tvrdých drog a pravidelně jí dodával crack i heroin. V roce 2011 našli její bezvládné tělo v londýnském bytě a příčinou smrti byla otrava alkoholem. Jeho míra dosahovala neuvěřitelných 4,16 promile. Jako výmluvný vzkaz, pro ty, kteří naléhali, aby se šla léčit, složila píseň Rehab, kde zdůrazňuje, že pomoc nepotřebuje, protože je jí fajn. Kdyby neměla smůlu na lidi, před kterými se musela ponižovat a platit za polibek, přežila by. Teď ji fanouškům připomíná jen bronzová socha v životní velikosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky