Začalo se dokonce šuškat o rozpadu celého projektu 3v1. Pártlová, Arichteva a Leitgeb zrušily naplánované besedy i pravidelné vysílání na Evropě 2.

Obrovská popularita

Dvě herečky a jedna zpěvačka se proslavily především svým svérázným humorem. Jejich dokonalý byznys plán začal přitom zcela nevinně. Při svých pravidelných setkáních začaly nahrávat videa na témata, která zrovna rezonovala v českém showbyznysu. Legraci si dělaly například z žen, které balí hokejisty i plastických úprav celebrit. Jejich hlášky a videa se časem staly hitem internetu. Po obrovském úspěchu přišel na řadu vlastní merch s jejich hláškami, vlastní pořad v rádiu a besedy po celé České republice.

Vysvětlení pro fanoušky

Po dlouhé odmlce se svým fanouškům ozvaly na oficiálním instagramovém profilu 3v1. „Asi jste si všimli, že už nejsme v éteru. Ač nám Evropa 2 pořád drží flek, čehož si kurde strašně vážíme, zatím nemáme v plánu se vracet,“ oznámily příznivcům. „Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly a že je dobrý umět včas skončit,“ zaznělo mimo jiné v oficiálním vysvětlení.

Rozdílné zájmy a hádky

Nedávno se dokonce spekulovalo o tom, že za koncem velkého kamarádství měla stát hádka mezi Leitgeb a Arichtevou. Údajně se jednalo o fakt, že měly rozdílné názory na výchovu dětí. Rozepře měly být dokonce až tak velké, že Nikol nedostala pozvánku na kolaudaci Veroničina zrekonstruovaného domu.

Tuto informaci ovšem hvězda seriálu O mě se neboj Blesku vyvrátila. „My ani žádnou kolaudaci neplánujeme. Bohužel teď prostě není tolik času, kolik jsme si myslely, že bude,“ prozradila. Zároveň také dodala, že se Nikol věnuje především svému novému projektu nadačnímu fondu Radovan. Třetí z tria 3v1 Martina Pártlová zase plánuje novou desku.

„V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme,“ upřesnila jejich vztahy Arichteva.

„V tomhle případě jde vážně o to, že tu Evropu 2 prostě už nezvládáme. My se hádáme tak průběžně, rozepře tam byly vždycky, protože jsme tři ženský,“ dodala Pártlová. „U nás je to spíš takový vývoj, každý máme svoje rodiny a to častý stýkání už bohužel není možný. Nikdy ale nedojdeme k tomu, že bychom se nezdravily nebo na sebe házely nějaký hnoje,“ ujistila jejich fanoušky populární zpěvačka.

Související články