Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

20 let od smrti LADY DI: Podívejte se, kdo byli MUŽI JEJÍHO ŽIVOTA

Lady Di
Lady Di
Zdroj: profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (22)

Dnes je to dvacet let, co v Paříži zemřela snad všemi milovaná Diana, princezna z Walesu, a její přítel Dodi Al-Fayed. Kdo ale byli kromě něj další muži v jejím životě? Nebudeme teď mluvit o princi Charlesovi a jejich dvou synech Williamovi a Harrym, ale zaměříme se její milence a přítele.

Za prince Charlese se Diana provdala v katedrále sv. Pavla 29. července 1981 a jejich manželství trvalo až do 28. srpna 1996, kdy byli oficiálně rozvedeni. Krize v jejich vztahu ale nastala už v druhé polovině 80. let, ovšem zvěsti o jejich nesouladu se staly oficiálními až 9. prosince 1992, kdy tehdejší předseda vlády John Major oznámil parlamentu, že Charles a Diana žijí odděleně.

Diana, Charles a jejich děti William a Harry na návštěvě v Itálii v roce 1985 Diana, Charles a jejich děti William a Harry na návštěvě v Itálii v roce 1985 Zdroj: profimedia.cz

Už během jejich manželství se objevily spekulace, že biologickým otcem Harryho je někdo jiný. To ovšem Diana odmítala a jak to bylo, se už asi nedozvíme... A s kým si tedy byla tato veřejně známá osobnost velmi blízká a o kom se jako jejím milenci jen spekulovalo? Dozvíte se v galerii.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky