Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 52

  Story 52 Story 52 Zdroj:

  • Před hledáčkem fotografa naší fashion story se tentokrát ocitla moderátorka IVANA GOTTOVÁ, která předvedla svůj šarm a sex-appeal při zcela obyčejných věcech.
  • Když LUCIE BORHYOVÁ před třemi lety odlétala na Krétu, kde fotila svůj v pořadí druhý kalendář, netušila, že se zpátky domů vrátí zamilovaná...
  • Dostat se do spárů skupiny NIGHTWORK je pro novináře zážitek na celý život. Snaha o vedení vážného rozhovoru s jejími členy bývá marná. Většinou jsou totiž jejich odpovědi na kladené otázky všelijaké, jen ne seriózní...
  • LIBOR BOUČEK slaví o Vánocích trochu víc než ostatní. Má totiž výročí svatby.
  • Moderátorka KATEŘINA KRISTELOVÁ se sice vrací po porodu dcery Claudie sem tam na skok do práce, ale jinak tráví čas v malebném hnízdečku na Hluboké, kam nás pozvala na návštěvu.

Zdroj: Setkání minulá a budoucí

V mojí kanceláři je nástěnka a na ní titulní strany Story. Mám je tak na očích prakticky neustále, dívám se na ně, když připravujeme novou obálku, i když přemýšlím o něčem úplně jiném, protože právě tak občas objevím nějakou dříve neviděnou chybu, které je třeba se napříště vyvarovat. Dívám se na ně i teď, když píšu svůj poslední letošní sloupek. Tentokrát je ale vidím jinak. Nedívám se na barvy, výrazy, ani na titulky. Dívám se na fotky hvězd a hlavou mi letí setkání s některými z nich. Jaká byla? Třeba Terezka Kostková je vždycky milá. Otravuju ji třeba uprostřed léta s nějakou pracovní záležitostí, slyším, jak s mobilem běhá po bytě, přendává věci a opečovává malého Toníčka – právě se vrátili z dovolené a hned se zase chystají k babičce, prostě totální frmol. Jiný by vám telefon ani nevzal, nebo by se rychle vymluvil. Terezka ne. Vtipkuje, směje se a řeší, co je třeba. Mluvím s ní vždycky moc ráda. Nebo s Gábinou Partyšovou. Ta taky nemá nikdy špatnou náladu. Naposledy jsme si spolu daly báječné mušle v naší oblíbené restauraci a byla to taková pohoda, že jsem měla pocit, že ji znám už tisíc let. Škoda jen, že na sebe nemáme víc času! Ten bych ovšem potřebovala třeba i na Vendulu Svobodovou. Už si zase půl roku slibujeme schůzku, ale prostě to nevychází. Mrzí mě to, Vendula je zábavná a hlavně si umí dělat legraci sama ze sebe. Je mi s ní fajn. To je mi ostatně i s paní Dagmar Havlovou. Seznámily jsme se u projektu Celebrity bez make-upu, poté jsme spolu připravovaly rozhovor. A pak jsme byly na procházce s jejím úžasně energickým pejskem... Sblížily jsme se a já si toho strašně vážím. A vážím si třeba i toho, že mi nedávno volala Terezka Brodská. Chtěla mi vysvětlit, proč odložila focení pro náš časopis: „Chci, abyste věděla, že nejsem rozmazlený fracek, který si vymýšlí. Opravdu mám zdravotní problémy,“ omlouvala se a hned týden nato nafotila nádherné momentky. Protože mě ani ve snu nenapadlo, že by byla tahle skromná a sympatická herečka rozmazlená a focení snad odkládala kvůli hvězdným manýrům (což jsem jí zase vysvětlila já), domluvily jsme se na kafi. Ale stihneme ho asi až po Novém roce. Takže na tohle setkání zatím teprve čekám. Stejně jako na mnohá další, která snad budou stejně příjemná, jako byla ta letošní. A proto také vám přeju krásný a šťastný nový rok plný úžasných setkání (i s novými čísly Story)!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky