Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 50

Story 50 Story 50 Zdroj:

  • Ačkoli jsou AŇA GEISLEROVÁ a TÁŇA VILHELMOVÁ kamarádky, dostat je do jedné místnosti za účelem rozhovoru nebylo vůbec jednoduché. Nakonec se to ale povedlo…
  • Herec JIŘÍ DVOŘÁK měl prý vždycky štěstí v tom, že se nemusel nikam cpát. Navíc zastává heslo, že štěstí přeje připraveným. V seriálu Dokonalý svět hraje politika, v Ulici novináře, který šlape politikům na kuří oka. Co podle něj mají herectví a politika společného?
  • Zpěvačka IVETA BARTOŠOVÁ nám při focení fashion story předvedla, že v sobě skrývá anděla i ďábla…
  • Jak se dali dohromady herečka a zpěvačka OLGA LOUNOVÁ se scenáristou a muzikantem ONDŘEJEM LÁDKEM? „Dohazovačem“ bylo v tomto případě hudební vydavatelství.
  • MICHAELA MALÁČOVÁ je vždy otevřená a když je to nutné, nebere si servítky. Jaký má vztah k Táně Kuchařové?

 

Zdroj: Takových není mnoho

Jelikož předpokládám, že po otevření této dvoustránky nespočinulo vaše oko na fotografii muže středních let s prořídlým vlasem, nýbrž na promo příštího čísla Story, je jistě na místě, abych se o téhle avizované „jednapadesátce“ zmínil trochu obšírněji. Vězte tedy, že vás čeká vydání z části netradiční a tudíž výjimečné. Aby ne, je totiž věnováno opravdu výjimečným ženám. Že se vám titulek 6 ŽEN, KTERÉ ZMĚNILY SVĚT zdá přehnaný? Dovolil bych si nesouhlasit. Cožpak třeba Anna Wintourová nemá coby šéfredaktorka prestižního časopisu Vogue zásadní vliv ve světě módy? Co by byla světová pop-music bez Madonny a její zdárné následovnice Lady Gaga? Můžeme si vůbec dovolit tvrdit, že americký prezident Barack Obama neučinil nějaké zásadní rozhodnutí s globálním dopadem na popud své manželky Michelle? A to už vůbec nehovořím o tom, co se světem mužů udělal okamžik, když se v legendární podprsence Wonderbra ukázala na billboardech česká kráska Eva Herzigová… Jste toho mínění, že takových z davu poněkud více vyčnívajících žen chodí po zeměkouli spousta? Po přečtení poutavých materiálů od našich autorů možná trochu změníte názor. A když ne, alespoň se dozvíte o těch zástupkyních něžného pohlaví, které jsme si vzali na mušku, nějakou tu zajímavost navíc. Každopádně se však přesvědčíte o tom, že rčení „Cherchez la femme“ stojí na víc než pravdivých základech. Ale co vám to jako mužský vykládám, že?

Hezký týden se Story.

P. S. Málem bych zapomněl. Abychom dodrželi tematickou linii většiny čísla 51, připravili jsme pro vás také originální fashion story. Máte se prostě na co těšit!

Jiří Petříš, zástupce šéfredaktorky
 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky