Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 5

  Story 5 Story 5 Zdroj:

  • JITKA ČVANČAROVÁ je prý latentní revolucionář. Ovšem díky cestám do exotických zemí si zvykla na „bezpečnou jízdu“. A materiální vzpomínky nepotřebuje. Jen fotky. Ty nám také po absolvování poslední cesty poskytla.
  • „Se svým přítelem jsem už skoro rok a nikdy jsem ho neskrývala…“ komentuje herečka VERONIKA FREIMANNOVÁ údajné tajnosti kolem svého vztahu.
  • Rybáře JAKUBA VÁGNERA povětšinou vídáme s nějakým tím úlovkem v ruce, málokdo však tuší, že před lety koketoval s modelingem. Kvůli naší fashionshow se tedy v podstatě vrátil v čase…
  • Zmapovali jsme šatník Miss ČR 2003 LUCIE KŘÍŽKOVÉ. Nejraději nosí tato tmavovláska kupodivu mikiny a džínsy. Je totiž výrazně sportovně založená.
  • Muž roku HONZA HÁJEK předvedl před naším fotoaparátem, kterak se správně pohybovat pod solární sprchou.

 

Zdroj: Dvojitá radost

Bylo mi asi devět, když se moje teta rozhodla, že bude mít holčičku. V té době už měla dva kluky, moje bratránky. Jeden byl stejně starý a druhý jen o dva roky starší než já, takže pro mě byli těmi nejlepšími parťáky na lítání po lese, lezení po skalách, vytahování chrostíků z potoka, lákání mravkolvů z písku, dělání lepkavých kuliček z rozteklého asfaltu na silnici (strejda nás musel několikrát umýt ředidlem) a trhání chrupek ze stromů v ohradě, kde se pásly „divoké“ krávy (úžasná bojovka). Její touhu po holčičce jsem proto v těch požehnaných letech, kdy jsme prázdniny trávili všichni pohromadě ve velké chalupě (a jak již zmíněno hlavně v okolních hvozdech), upřímně nechápala. Teta však měla jasno – narodí se jí krásná holčička, které bude říkat Barborko, oblékat jí šatičky s kytičkami a motýlky, obouvat růžovoučké sandálky a do vlásků jí bude uvazovat obrovské saténové mašle. A celé to bude úžasně a něžně roztomilé, ne jako ti dva raubíři s věčně rozbitými koleny prohánějící se s Dandulou (jako se mnou), která moc holčičí načančanosti taky nepobrala, bůhví kde na kole, říkala si nejspíš. A pak, když mi bylo asi deset, jí začalo růst bříško a všichni ho obdivovali a hladili a mluvili na Barborku v něm. Nevím, ve kterém byla teta měsíci, když se někdo poprvé podivil, jaký bude ta holčička asi valibuk, ale jak se blížil tetin šťastný den, opakoval se tento podiv nad vpravdě gigantickým bříškem čím dál častěji. (Nutno podotknout, že deset mi bylo před třiceti lety, takže dnes běžná možnost ověřit si Barborčinu krásu a velikost na ultrazvuku jaksi nebyla.) Pak teta odjela do porodnice a vrátila se... s dvěma krásnými zdravými kluky! A já se jen divila, že není vůbec zklamaná, ale šťastná, přestože jí k těm dvěma velkým raubířům přibyli místo holčičky ještě dva malí. (I když Péťovi a Míšovi, jak se jmenovali, ještě dlouhá léta stejně nikdo neřekl jinak než „Barborky“.) Asi tak šťastná jako dánská korunní princezna Mary, která nedávno přivedla na svět krásná dvojčátka. Jim a jejich mamince přeju hodně zdraví a vám... ... zdvojeně hezký týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky