Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 49

  Story 49 Story 49 Zdroj:

  • Nejoblíbenější vánoční pohádkou TEREZY MAXOVÉ je Mrazík. A ať už je o svátcích kdekoli, nedá dopustit na tradiční české Vánoce. Ty loňské sice prožila s rodinou na safari v Africe, letos bude ale všechno jinak…
  • Je málo pravděpodobné, že dívka s titulem Miss World by měla nouzi o nápadníky. O to pečlivěji musí ovšem vybírat, aby nešlápla vedle. Čím zaujal TÁŇU KUCHAŘOVOU její přítel Lane Carlson?
  • Velmi ženskou fashion story jsme nafotili se stálicí naší hudební scény, nekonvenční a temperamentní zpěvačkou MARCELOU BŘEZINOVOU.
  • DAN A MIRJAM LANDOVI rozhovory příliš často neposkytují. Pro Story se rozpovídali například o tom, že se navzájem respektují, děti vedou k samostatnosti a že k jejich životu prostě patří snění...
  • Herečka ZLATA ADAMOVSKÁ pokřtila svou první biografii, na jejíž stránkách vypráví nejen o herectví, ale také o dvou manželstvích, rozvodech a pochopitelně svých dětech.

 

Zdroj: Elegantně, nebo s fénem

Určitě se mnou budete souhlasit, že pořídit si ideální kabelku na večírek není vůbec nic jednoduchého. Takový doplněk totiž musí splňovat celou řadu rozličných, praktických i estetických a navíc často zcela protichůdných kritérií. Předně by měl být maličký, aby nám ve víru zábavy nepřekážel. Zároveň by se do kabelky ale mělo vejít všechno, co bychom na party mohly potřebovat (počet nezbytných věcí navíc roste se snižujícím se bohémstvím majitelky, takže třeba já bych si s sebou vždycky pro jistotu vzala i fén na vlasy). Namátkou peníze, kreditka (v doprovodu gentlemana není podmínkou), mobil, hřeben, zrcátko. Výhodou těchto nezbytností je, že jsou placaté. Horší to je, když se začneme snažit do psaníčka nacpat rtěnku, pudr, pleťový korektor, kapesníčky, šitíčko nebo nedej bože lak na vlasy (aspoň ten maličký!). Psaníčko by mělo být hezké, luxusní, možná i lehce originální. Zároveň ale není od věci, když je tak trochu nenápadné. Může se nám totiž stát, že budeme mít „plné ruce jiné práce“ a v roztržitosti je prostě odložíme na stůl nebo na židli. A máme v něm všechno... A aby toho nebylo dost, měla by nám kabelička samozřejmě ladit k outfitu. Jenže oblečky je třeba mít na jednotlivé akce různé, takže to chce buď ke každému jiné psaníčko, nebo jedno či dvě lehce neutrální, hodící se de facto ke všemu. Prostě jak říkám, s kabelkami na party to není jen tak. A především jich není nikdy dost. Speciálně v této předvánoční době, kdy člověk nezřídka „oběhne“ i dva tři večírky za týden. A protože při takovém „obíhání“ má člověk jiných starostí až nad hlavu, rozhodli jsme se vám aspoň s tímhle zapeklitým doplňkem trochu pomoct. Už s příštím číslem Story si tak můžete pořídit i malé elegantní psaníčko. Ten fén do něj sice asi nedostanete, ale zase se vám bude hodit skoro ke všemu. Tak vzhůru do víru velkoměsta a... ... večírkový týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky