Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 46

Story 46 Story 46 Zdroj:

  • Součástí nejnovějšího čísla Story je speciální příloha s názvem Jak na pevné tělo a mladistvý vzhled. Hýčkejte se se Story!
  • Modelka AGÁTA HANYCHOVÁ má tak trochu smůlu na líné kluky… chce vážně tak moc, když od svého přítele vyžaduje, aby pracoval?
  • Zpěvačka DARA ROLINS se rozešla se svým partnerem Matějem Homolou. Z vyjádření, které poskytla našemu časopisu den poté, je zřejmé, že uvedená záležitost Darou velmi otřásla.
  • ALEŠ CIBULKA a MICHAL JAGELKA. Herci, moderátoři, spisovatelé, životní partneři. Oficiální svazek uzavřeli ve vší tichosti po sedmiletém vztahu.
  • Herečka LENKA VLASÁKOVÁ má jednoho Českého lva, milujícího partnera a na cestě čtvrté dítě… které prý až tak úplně neplánovali...

     

  Zdroj: Lépe hned než později

Je to k neuvěření, ale je to tak. Ačkoliv je to jen chvíle, co jsem vyměnila žabky za semišové kozačky, ačkoliv ještě nemusím z okna svého auta ráno oškrabávat lezavou jinovatku, ačkoliv ani při delší vycházce po Praze nepotřebuju ukrýt své zimomřivé prsty do teplých rukavic, ačkoliv se přes den dokáže sluníčko ještě „kousnout“ a vyhnat rtuť (nebo co to tam teď dávají) teploměru daleko nad desítku a ačkoliv i já ještě vydržím celý podvečerní fotbalový zápas pod širým nebem bez červenobílé huňaté deky, přes to všechno se zdá, že Vánoce jsou už vážně za rohem. V obchodech se objevily kožíškové kabáty, e-mailovou schránku mám plnou nabídek na „nevšední“ dárky a v televizi spolu vtipkují dva roztomilé vánoční stromky. A jelikož my v redakci jsme povětšinou zastánci hesla „lépe dříve než později“, přinášíme vám takový malý vánoční závdavek už teď. Vlastně závdavky. Ten menší má podobu tří exkluzivních materiálů: Agáta Hanychová si nám sice postěžovala na „nemakačenky“ a Dara Rolins se svěřila, jak zlomené srdce má, ale aspoň Lenka Vlasáková nám zvedla náladu svým nadšením nad očekávaným příchodem dalšího potomka. Náš hlavní dárek je už ale veskrze pozitivní. Na čtyřiceti stranách speciální kosmetické přílohy se dozvíte, jaké účinky má masáž lávovými kameny na Alici Bendovou, proč dává Kateřina Sokolová přednost masáži teplým voskem, jak odbourává stres Hana Mašlíková, čím to je, že jsou Martina Gavriely či Eliška Bučková stále jako proutek, a co dopomáhá k alabastrové pleti Kláře Issové nebo Janě Doleželové k zářícímu úsměvu. Ale hlavně: dozvíte se tam, kde (a za kolik) si můžete ještě před začátkem toho skutečného předvánočního shonu tohle všechno (bílé zuby, krásnou pokožku, ale především štíhlé a zdravé tělo) pořídit i vy! Tak vzhůru do čtení, ať to všechno stihnete ještě před pečením vanilkových rohlíčků a pod stromečkem vypadáte jako opravdová celebrita. :-)

Relaxační týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka
 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky