Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 45

  Story 45 Story 45 Zdroj:

  • Zatímco v seriálu Comeback její postava nikam nesmí, protože táta ji přehnaně hlídá, ve skutečnosti má Kristýna Leichtová toulavé boty. Zdědila je prý po mamince.
  • Vlastní svatbu dokázal Michal Malátný zorganizovat za týden, skupinu Chinaski už spoluorganizuje šestnáct let... „Nikdo neví, co bude…“ poznamenal a vysvětlil, proč se jeho kapela doposud nerozpadla.
  • Černá není jen barvou smutku nebo temnoty, ba naopak, my jsme ji v podání herečky Adély Gondíkové pojali jako zatraceně sexy.
  • Několik let byla Eva Jurinová nejoblíbenější televizní moderátorkou a bydlela na pražských Královských Vinohradech. To už dnes neplatí. Story se tentokrát vypravilo na návštěvu právě za touto dámou.
  • Dcery si přejí pejska, starost o něj ale padá hlavním dílem na maminku. Jenže co by člověk pro dětičky neudělal… a tak Ivana Gottová krmí, venčí i hladí…

 

Zdroj: Rockově bílá Lucie

Vlastně je to ostuda. Až do minulého týdne jsem nebyla na koncertě Lucie Bílé. Přiznávám, až dosud jsem nepocítila nutkavou potřebu vidět tuto první dámu české pop-music naživo. Proč? Přes její „arakainovou“ minulost ji mám zkrátka zaškatulkovanou jako královnu středního proudu. Což prostě není můj šálek čaje. A pak – Lucie Bílá je (už léta) všude. Její starší i nové šlágry hrají rozhlasové stanice všeho druhu, objevuje se v nejrozmanitějších televizních pořadech. Lucie Bílá zkrátka není „nedostatkové zboží“ a člověk může mít tak nějak pořád pocit, že když bude jen trochu chtít, může ji vidět a slyšet, co oči a uši ráčí... Že byla ovšem chyba domnívat se, že „elcédéčková“ Lucie je to samé jako Lucie skutečná, jsem se přesvědčila teprve minulý týden. Když jsem s ní připravovala titulový rozhovor, který vyšel v jednom z minulých čísel, pozvala mě zpěvačka do pražského Hard Rock Café, kde křtila svoje vánoční CD a měla také zazpívat. Účast na koncertě jsem tedy brala tak trochu jako svoji „svazáckou povinnost“ a ani jsem moc nepřemýšlela, jestli se mi tam chce nebo zda se těším. A jak už to tak bývá, když se člověk netěší, většinou se věc vydaří. A tentokrát se vydařila opravdu parádně. Lucie zvolila tak trochu „černošský look“ a i její zpěv mohl směle konkurovat oněm čokoládovým gospelovým titánkám s hlasem jako zvon. Jakoby bez námahy dávala ta drobná zpěvačka na pódiu ty nejtěžší party a každou písní dokazovala, že mnohem více než do popové síně slávy patří pořád ještě sem, do HARD ROCK Café! Když jsme s Lucií dělaly onen rozhovor, zmínila se o tom, že potřebovala nějaký pořad, jako je Česko Slovensko má talent, aby si jí lidé znova „všimli“, aby si připomenuli, že tu stále je a že je dobrá. Pokud jde o mě, já si ji mnohem víc všimla právě na tomhle „živáku“. A jelikož Lucie Bílá právě rozjíždí svoje koncertní turné, můžu podobné „připomenutí“ vřele doporučit i vám.

Aspoň trošku rockový týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky