Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 36

Zdroj:


• Často se u nás můžete dočíst, že ta či ona celebrita tráví svůj volný čas na chatě či na chalupě. Patří k nim i Gabriela Partyšová, jen to má na tu chalupu trochu dál...

• Charizmatický slovenský hudebník Palo Habera, člen legendární skupiny Team, který si při hodnocení výkonů jiných lidí nebere servítky, zasednul v porotě novácké Talentmánie.

• „Budou se dít věci!“ prohlašuje Ondřej Vetchý, oděný pouze do osušky omotané kolem pasu. Tento příslib ovšem vyslovil ve sprchách fotbalové šatny při natáčení seriálu s názvem Okresní přebor.

• Podzim je plný inspirací filmovými ikonami a jednou z nich je hvězda 30. a 40. let Marlene Dietrichová. Ta se stala synonymem pro krásnou a až mužně odvážnou ženu. A taková je i fashion story s herečkou Vlastinou Svátkovou.

• Ne každý si může dovolit najmout si na focení kalendáře Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou. I to je jistě jeden z důvodů, proč tato kráska až teprve letos fotí kalendář pro tuzemské klienty.
 

Zdroj: Žádná kouzla nehledejte

Brankář Kája Vachopulos vyhazuje míč na nohu Jirky Luňáka, ten přesnou přihrávkou nachází na křídle Jarmila Hubáčka, od jehož kopaček míří přesný centr do velkého vápna na Jardu Kužela… Neboli Jakub Kohák přihrává Ondřeji Vetchému, od kterého jde kulatý nesmysl k Ladislavu Hamplovi, aby nakonec skončil u Davida Novotného, který už ví, co s ním. Na podobné fotbalové akce v podání hereckých hvězd alias hráčů Slavoje Houslice se mimo jiné můžete těšit v novém televizním seriálu Okresní přebor. A pokud byste snad měli pochybnosti o tom, že právě výše jmenovaní herci si ve skutečnosti s míčem moc nerozumějí a za jejich sportovním umem stojí televizní kouzla, jste vedle. Jakub Kohák působí možná trochu flegmaticky, ale v bráně ví, kam se postavit, a vše řeší s ledovým klidem. A to se u gólmanů cení. Ondřej Vetchý je typický vůdce mužstva, mozek týmu s přesnou přihrávkou. Rychlost mu už sice trochu chybí, ale tu nahrazuje zkušeností. A Ladislav Hampl? Typické křídlo, rychlý únik po pravé straně a ostrý centr na spoluhráče. Ten by se určitě neztratil v nějakém mančaftu hrajícím ne okresní, ale krajský přebor! Ne náhodou hraje hlavní hvězdu houslických borců David Novotný. Ten se asi s míčem na noze narodil. Sportovní postavu sice příliš nemá, s rychlostí je možná na tom stejně jako Ondřej, ale jakmile dostane balon na kopačku, jen málokdo mu jej sebere. Skvěle si jej pokryje, krátkými kličkami se zbaví soupeře a neomylně zacílí. Ve velkém vápně hotový zabiják! Jenom Lukáš Langmajer se netají tím, že sport dvakrát nemusí. Ale ona to zase až taková pravda asi není. Když byl při zkoušce jednoho záběru vyzván, aby vystřelil na bránu, vyletěla od jeho pravačky taková pumelice, že se konstrukce branky, kterou trefil, třese možná ještě teď. A odkud že tyto znalosti o fotbalovém umu výše uvedených pánů mám? To se dozvíte na další stránkách našeho časopisu.

Hezký fotbalový týden se Story!

Jiří Petříš
zástupce šéfredaktorky
 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky