Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 34

 Story 34

  • Proč tráví GÁBINA PARTYŠOVÁ pořád méně času na dovolené? A jak si letos užila Floridu? Poskytla nám exkluzivní informace a fotografie.
  • ALICE BENDOVÁ svolala tiskovou konferenci, na níž hereččin právní zástupce oznámil podrobnosti ohledně její rodinné situace.
  • MAROŠ KRAMÁR se zúčastnil sportovní soutěže Wipe Out v Argentině. „V Buenos Aires? No to bylo strašný…“ povzdechne si tak, že o tom ani na okamžik nepochybujete.
  • KRISTÝNU FUITOVOU - NOVÁKOVOU proslavila komedie Pelíšky a v ní hádka o noky s Jiřím Kodetem. Její život ovlivňují cizí země. V Egyptě strávila dětství a v Dánsku našla při natáčení muže svého života.
  • Kuchař EMANUEL RIDI byl výjimečně k vidění nikoli u plotny, ale v blízkosti silných strojů a krásných žen.

Chlapi a staré časy

Měl by umět skvěle anglicky a umět uvažovat a rozhodovat se selským rozumem. A taky by neměl být hloupý a nemyslet jenom na sebe. Neměl by prostě nikdy zapomenout na dobré vychování, odpovídá Gábina Partyšová na otázku, jak by měl být pro život vybaven její Kristianek. Jo jo, říkám si, kdyby tak podle podobného klíče vychovávaly svá dítka všechny maminky. A kdyby se jim to tak vedlo! Kdyby se jim tak podařilo vštípit svým potomkům trochu altruismu a dobrého vychování. Asi by se mně (a samozřejmě nejen mně) pak nestávaly některé věci. Třeba že si se mnou domluví obchodní schůzku jeden z našich partnerů, načež mě nechá čekat samotnou v restauraci, dorazí pozdě a ještě se ke mně už od dveří hrne s nataženou pravicí a je mu úplně fuk, že je chlap a ještě k tomu zjevně mladší. Nebo: procházím labyrintem chodeb, které vedou v našem vydavatelství z garáží do recepce. Ještě v garáži mě předejde neznámý muž v obleku, aby na mě následně (nechci být vztahovačná, ale opravdu to udělal skoro s gustem) pustil troje skleněné dveře po sobě... Myslím, že nejsem nějak zvlášť staromilská. Nevzdychám po nocích po návratu dob a mravů sto padesát let starých, kdy sukně, která byť na krátký okamžik odkryla kotník, byla považována za nemravnou a kalhoty dámy nenosily ani při hraní tenisu. Ale něco z těch časů jsme si přece jen možná nechat mohly. Jsou to drobnosti. Stačí, když vám muž přispěchá otevřít dveře u auta (uvědomuju si, že i na to mě sbalil můj současný přítel :-)), se samozřejmostí vás předejde před vstupem do restaurace, pomůže sundat kabát a provede za vás manipulaci s těžkou židlí, neřkuli když vám elegantně nabídne rámě (a ví, z které strany), když vidí, že máte lodičky a na pražskou dlažbu právě sprchlo. Člověk se zkrátka jako žena cítí mnohem líp, no ne? :-)

Tak Gábině přeju, ať se jí výchova povede, a vám pěkně galantní týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky