Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 30

  Story 30 Story 30 Zdroj:

  • Jediný člověk, na něhož IVETA BARTOŠOVÁ alespoň občas dá, je podle lidí z jejího okolí syn Artur.
  • Dramatický look a rozevláté šaty plné rafinovaných střihových řešení tentokrát v naší fashion story předvádí moderátorka a herečka ADÉLA GONDÍKOVÁ.
  • PAVLA VITÁZKOVÁ se rozloučila s herečkami ze seriálu Cesty domů dámskou jízdou. Vyjely si na Olympskou riviéru do Řecka.
  • Zpěvačka BÁRA BASIKOVÁ pokřtila v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové párek šestitýdenních servalů. Jaký další zážitek si zde dopřála s manželem Petrem Polákem a synem Theodorem?
  • MICHAELA OCHOTSKÁ se připletla, kam vůbec nechtěla…
     

Zdroj: Šťastné a zamilované!

Čas hrozně letí. Vedle dveří kanceláře mi visí obálka Story v nadživotní velikosti, jejíž hlavní titulek zní: Pár hodin po porodu! Na fotografii jsou šťastní rodiče Petr Polák a Bára Basiková a v jejich náručí sotva jednodenní Theo. Vybavuju si to jako včera – čekala jsem před sluncem zalitou podolskou porodnicí na Petra, který mě vzal do Bářina pokoje, kde si malého Tedíka podávaly Bářiny „holčičky“. Hrdý tatínek už měl pro něj připravené slávistické dupačky, dojatá maminka zářila spokojeností. Rozmrzelí tak v tu chvíli byli snad jen paparazzi, kteří před domem marně číhali na „úlovek“, který by se dobře hodil k článkům, v nichž bulvární média předpovídala dvojici brzký a slzavý rozchod plynoucí z věkového rozdílu partnerů a Thea nemilosrdně odsuzovala do role nebohého, trpícího děcka z rozvrácené rodiny. Dnes jsou Tedovi více než dva roky. Strádající nedochůdče nepřipomíná. Jak se sami přesvědčíte na dalších stránkách, vypadá spíš jako šťastný a pohodový lumpík, který si se svými (oběma!) rodiči užívá všech radostí, které jen život malého škvrněte může skýtat. Bára s Petrem jsou navzdory prognózám stále spolu a – světe, div se – vypadají pořád stejně šťastně a zamilovaně... Podobně jako Dana Morávková, která právě slaví narozeniny. Také na ní, jakožto hvězdě první velikosti, nedokážou někteří „novináři“ nechat nit suchou. A tak i ona je podle jejich „zaručených zpráv“ chronicky podváděna, prakticky rozvedená a „bývalým“ manželem totálně ožebračena. Ve skutečnosti tomu tak samozřejmě není a osobně bych si troufla předpovědět, že ani nikdy nebude. Ale ony ty předpovědi vlastně nejsou důležité. Jak moudře říká samotná Dana: „Řídím se odkazem Adiny Mandlové. Nemá smysl žít minulostí nebo budoucností. Radujte se z přítomného času!“ A tak přeju Daně, ale i vám všem ostatním, co nejvíce štěstí a lásky – alespoň pro tuto chvíli...

A hezký týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU