Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 3

  Story 3 Story 3 Zdroj:

  • „Snažím se být tolerantní manželka…“ říká ZUZANA KAJNAROVÁ. Zjistila prý, že hádky o banality najednou postrádají smysl a že muži potřebují k životu pocit svobody víc než ženy.
  • Od té doby, co PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ studuje na univerzitě, má prý na natáčení seriálu Ulice mnohem více času než na střední škole.
  • Leden patří opravdovým hvězdám, a tak jsme pro vás nafotili módní stránky s herečkou VERONIKOU ŽILKOVOU a případným titulkem Deník filmové star.
  • PAVEL NOVÝ je dobrý soused, má láskyplný vztah k pivu a každý den tráví v činorodém ruchu. Pokud se ho zeptáte, zda se mu s jeho nemocí změnil pohled na život, dozvíte se, že je pořád stejný blázen a srandista. 

 

příloha Story 3 příloha Story 3 Zdroj:

  • Rok 2011 přinese spoustu radostí, ale i překážek. Buďte připraveni. Ve speciální příloze HOROSKOPY poradí hvězdy nejenom vám, ale i našim oblíbeným celebritám.

Zdroj: Mám trochu obavy

Nemám rád thrillery, horory či krimiseriály, kde tečou proudy krve, unášejí se děti či sadistický psychopat postupně vyvražďuje zapadlou vesničku… Že nejsem sám? To jistě ne, ale klidně bych se vsadil, že patřím ve velké rodině televizních diváků k menšině. Proč by jinak různé televizní stanice hojně nabízely přehršle podobných dílek, kdyby o ně nebyl mezi lidmi zájem? Klasická detektivka, to je jiná. Takového Hercula Poirota či slečnu Marplovou si málokdy nechám ujít. Oblíbil jsem si také Vraždy v Midsomeru (jenom mi nejde do hlavy, že tam ještě vůbec někdo žije :-) ), i když i zde občas bývá provedení mordu poněkud drsné. Co mám naopak rád, jsou televizní vědomostní soutěže. Člověk při jejich sledování sice dojde ke smutnému poznání, že už se mu toho z hlavy vykouřilo poněkud více, než myslel, ale jindy třeba s překvapením zjistí, že to s jeho znalostmi z té či oné oblasti není zase až tak zlé. Už je to drahně let, co jsem s železnou pravidelností sledoval Video-stop. Tahle soutěž, při které šlo o vědomosti z tuzemské televizní a filmové tvorby, byla velmi oblíbená. Zasloužil se o to jistě moderátor Jan Rosák, který měl při ruce filmového historika Karla Čáslavského. A nyní se na obrazovky v pozměněné podobě Videostop vrací. Mám trochu obavy – jako poměrně konzervativní divák budu možná novinky přijímat s nevolí, ale na druhou stranu se mi chce uvěřit Rosákovým slovům, která vyřkl v rozhovoru pro Story: „Samozřejmě jsem zaslechl něco v tom smyslu »dvakrát nevstoupíš do stejné řeky«. Možná je to pravda, ale já myslím, když zůstaneme u té vody, že jít podruhé či potřetí na oblíbené koupaliště, kde se dobře bavím a kde najdu vždycky milé lidi, může být fajn i příjemné.“ Tak uvidíme, snad jsou mé obavy zbytečné a jedna tuzemská soukromá televizní stanice mě přesvědčí o tom, že oprášením kdysi tak populární soutěže udělala dobře. A já ji možná zase odpustím skutečnost, že se na nás zpoza lahůdkářského pultu culí Jiřina Švorcová coby Anička Holubová.

Hezký týden se Story!

Jiří Petříš, zástupce šéfredaktorky
 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky