Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 27

 Story 27

  • BOB KLEPL utíká před revizory, přestože jezdí s platnou jízdenkou. Oni už ho ale poznávají. „Toho pána nechte projít,“ šeptali si prý nedávno ve vestibulu na Můstku, když si chystal oblíbený výstup.
  • KATEŘINA KRISTELOVÁ nafotila se svým manželem sérii fotografií. Jak si vedl hokejista před objektivem?
  • Topmodelka PETRA NĚMCOVÁ se svojí kamarádkou a manažerkou KAROLÍNOU BOSÁKOVOU nafotily exkluzivně pro Story módní editorial. Jak jim to ladí v práci a v životě, se dozvíte v rozhovoru a na módních stránkách můžeme obdivovat, jak jim to spolu sluší v aktuálních trendech - modré a bílé s černými akcenty.
  • Útulný dvoupokojový byt v Praze s kuchyňským koutem a prostornou lodžií dostala česká Miss 2011 JITKA NOVÁČKOVÁ jako jednu z výher v soutěži krásy. Bezplatně ho může užívat celý jeden rok. Zašli jsme se podívat, jak si v něm žije. 

     

Třešinka na dortu

Šéfredaktorka je na dovolené, a tak psaní editorialu padlo pochopitelně na mě. Aha, řeknete si, to zase bude v čísle nějaký „speciál“. Pravidelný čtenář totiž ví, že když Daniela v cizině zaslouženě odpočívá a já se trápím nad náplní této stránky, je v čísle materiál, který se běžnému obsahu vymyká. Nyní sice k přetržení řady pro mě nepochopitelných náhod dochází, ale že by ve Story, které držíte v ruce, nebyla nějaká ta třešinka na dortu, o tom nemůže být ani řeč. Týden co týden se snažíme přinášet co nejvíce zajímavých, pravdivých informací ze života našich i zahraničních celebrit. Dá to docela práci, získat si důvěru známé tváře a přesvědčit ji, že zrovna náš titul je ten, který ji rozhodně nikterak neočerní a moc stojí o to, aby se dotyčný či dotyčná na stránkách časopisu objevili. Když se to povede, máme z toho velkou radost. Jako právě teď. Topmodelka Petra Němcová, která většinu času tráví v cizině, nám nejen poskytla rozhovor, ale také kývla na nafocení módního editorialu, přičemž vůbec poprvé si stoupla před objektiv se svou velkou kamarádkou a zároveň agentkou Karolínou Bosákovou. (Nemluvě o tom, že jedna z nejpůvabnějších žen světa byla v Praze jen jeden den, a ten celý věnovala Story!) Uznejte, že to samo o sobě dává tomuto vydání ještě větší punc výjimečnosti. Ještě bych vás rád upozornil na povídání se skvělým hercem Bobem Kleplem. Přiznám se, že při čtení popisu jeho úprků před revizory v pražské hromadné dopravě jsem se srdečně zasmál. Ale víc vám neprozradím, protože pointa jeho běhů ve vestibulech metra je překvapivá. A určitě si nenechte ujít rozhovor s Jitkou Charvátovou. Že vám to jméno nic neříká? Vzhledem k tomu, že ve znovuzrozené skupině Oceán nahradila Petra Muka, je nanejvýš pravděpodobné, že o ní ještě hodně uslyšíme.

Hezký týden se Story!

Jiří Petříš, zástupce šéfredaktorky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky