Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Story 25

  Story 25 Story 25 Zdroj:

  • IVANA JIREŠOVÁ nemá klidné spaní. Pořád jí v hlavě běhají neradostné myšlenky. Jak moc jsou neradostné, ví jen ona sama. O dceru Sofii se totiž musí dělit ve střídavé péči.
  • K setkání s LEOŠEM MAREŠEM je potřeba vyvinout nadlidské úsilí. Když už ho ale doženete, je upovídaný a zábavný společník. Tak jsme se například dozvěděli, proč schovával Leoš svoje ferrari a který z jeho synů je víc po něm…
  • Zatímco řada českých celebrit jezdí uzavírat sňatky do zahraničí, modelka ALENA ŠEREDOVÁ přijela kvůli svému velkému dni z Itálie do Čech.
  • K nejnovější módní editorial se inspiroval stylem ikony šedesátých let Jackie Kennedyové Onasissové. Požádali jsme herečku DANU MORÁVKOVOU, aby si zahrála na někdejší americkou první dámu a oblékla elegantní modely s noblesou Jackie O.
  • DENISA DOMANSKÁ dostala svůj první byt jako odměnu za výhru v letošní soutěži krásy. Chystá se v něm začít žít už po prázdninách, ale nás pozvala na návštěvu už teď. 
     

Zdroj: Když člověk míní...

Tak už jsem se v duchu připravovala na možnost, že dnešní sloupek budu psát doma, zkroucená na gauči, s nohama otlačenýma od konferenčního stolku (na psací stůl jsem se jaksi pořád nezmohla) a s mazlíkem macbookem v klíně. (Ovšem položeným na podložce, která je zespoda měkoučká, ale shora rovná a tvrdá, aby mazlík mohl „dýchat“. Někde jsem totiž četla, že jakýsi malý americký klučina tak dlouho hrál hry s počítačem na stehnech, až si na nich dočista spálil kůži. Od té doby nedám bez podložky ani ránu. :-)) Je totiž čtvrtek 16. června a stověžatou matičku měla o(c)hromit monstr stávka. Neb bydlím až za Prahou, navezla jsem si v předtuše značných dopravních komplikací práci domů a čekala, co že se přesně bude po ránu dít. Jenže odboráři míní a fikaní Pražané mění. A tak místo ulic ucpaných zoufale troubícími auty, kterým po hodinách strávených v zácpě pomalu dochází benzin, v nich sedících vyprahlých, hladových a nadávajících řidičů a davů bludně tápajících chodců, kteří se jako ve zlém snu ne a ne dostat do práce, mě čekala pohodová jízda, během níž jsem potkala jen pár aut, desítky (dlužno podotknout ukázněných) cyklistů s batůžky a několik chodců, kteří s úsměvy na tváři bloumali mezi sluncem zalitými tramvajovými zastávkami. Prostě „nedělní“ idyla, díky níž jsem nakonec byla v práci ještě dřív než obvykle a říkala si, že „realita všedního dne“ nakonec nemusí být zase tak špatná. To samé jsem si ostatně říkala i při čtení článku o tom, kterak do „starostí všedních dnů“ po líbánkách zapadli princ William a jeho žena Kate. Po návratu ze Seychel už je totiž čekala „tvrdá dřina“ v podobě návštěvy dostihů v Epsonu. Kate to tak úplně nezvládla, protože si dle autorky vzala moc krátkou sukni, zato William si šichtu odkroutil ve fraku jako pravý úderník... Inu, každá realita má holt něco. Tak nechť tu vaši zpříjemní třeba náš časopis.

Nevšední týden se Story!

Daniela Prokopová, šéfredaktorka

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky